UWAGA!

Spotkanie z parlamentarzystami

Elbląg, Leonard Krasulsk
Leonard Krasulsk (fot. AD)

W sobotę 28 maja odbędzie się otwarte spotkanie z parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości. Z mieszkańcami Elbląga spotkają się: Antoni Macierewicz, Wojciech Jasiński oraz Leonard Krasulski.

Spotkanie z parlamentarzystami odbędzie się o godz. 13 w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Elblągu (sala konferencyjna) - ul. 1 Maja 2 (pierwsze piętro).
      
Paweł Kowszyński, PiS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Jeszcze mam iść do budynku i się smażyć ?Śmieszne. Panowie, pogoda piękna, wywlec tyłki na dwór, postawić stolik, parasol, krzesełka, tak na pewno więcej ludzi z Wami się spotka, myśłcie trochę. No chyba, ze chcecie pokazac ludziom gdzie ich macie to siedzcie se w budynku sami. (florek).
 • Oni tam mają klimatyzację, więc wolą robić spotkanie w budynku, a nie prażyć się na słońcu.
 • Cyrk przyjeżdża. Fakir Antoni i reszta menażerii.
 • Dziadku już na emeryturę czas i czytanie książeczki, kto ich wybiera chyba tylko po to żeby smencili bo myśleć to już perspektywicznie nie potrafią.
 • taaaa wybory się zbliżają to nieroby wymyślają
 • a jak zakończyła się sprawa Krasulskiego i alkoholu???
 • W poprzedniej kadencji sejmu u Leonarda tkwiło jak wół "wykształcenie podstawowe", obecnie zrobiło się "średnie", a kształcić się miał w latach 60-tych. Do wyjaśnienia tejże zagadki należy powołać speckomisję śledczą Antka policmajstra Macierewicza. On wyjaśni wszystko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  leonzawodowiec(2011-05-24)
 • To spotkanie jest juz o kilkanascie lat za pózno, mamy już 2011 rok. Odgrzebywanie historii juz niewiele pomoże. Trzeba bylo w 1989/1990 wprowadzić zakaz zajmowania stanowisk publicznych/ państwowych przez czlonków PZPR, tak jak w innych krajach postsowieckich, a tak dziś dawni partyjniacy maja się najlepiej i smieją z tych co walczyli i przewracali komunę. bo tym w wiekszości nie starcza dziś do pierwszego.
 • Ponawiam pytanie do p. .osła Krasulskiego kiedy przyłączenie Elbląga do Pomorza. Winien jest wyjaśnienia co do tego pytania i wielu innych obietnic, które osobiście głosił przed wyborami. Przecież dzięki nam siedzi na stołku i bierze pokaźne pieniądze tylko pytam się za co?. Jestem za tym żeby Krasulski oddał wszystkie pieniądze, które otrzymał z całej kadencji. My wyborcy jak również właściciele sklepów nie zapomnimy o człowieku, który pracował jako inkasent w browarze, a jest co pamiętać. Pozdrowienia dla uczciwych i sumiennych obywateli naszego narodu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zapłakany Czesio(2011-05-24)
 • poszedł bym na takie spotkanie ale gdy widze nazwisko macierewicz to sie mnie nie dobrze robi. nie chce mieć kłopotów żołądkowych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MIESZKANIEC ELBLĄGA(2011-05-24)
 • Dobrze ktoś wcześniej napisał, że przyjeżdża cyrk z dwoma błaznami oraz elbląski nierób, który bierze kasiorkę i nic nie robi dla Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Stała elblążanka(2011-05-24)
 • Dosyć. Pora powiedzieć NIE tym co już byli w sejmie i senacie!!!!!
Reklama