UWAGA!

Sprawdź się!

W sobotę odbędzie się Cross Marathon Man. Mogą w nim wziąć udział zarówno wyczynowi biegacze, jak i amatorzy.

Maraton odbędzie się już czwarty raz i uświetni elbląskie obchody 25. rocznicy powstania Solidarności. Uczestniczyć w nim może każdy, kto skończył 18 lat. Biuro imprezy będzie się mieścić w centrum kultury Światowid i będzie czynne w dniu zawodów od godz. 8.00.
     Spod „Światowida” biegacze wyruszą o godz. 10.00 i ulicami: Nowowiejską, Agrykoli i Chrobrego dotrą do Bażantarni. W lesie będą mieli do pokonania sześciokilometrowe pętle.
     - Cała trasa liczy 42 kilometry i 195 metrów, ale każdy, kto przebiegnie choć jedną pętlę, otrzyma okolicznościowy medal, koszulkę i posiłek, warto więc spróbować swoich sił - zachęca główny organizator Cross Marathon Man, Mirosław Jażdżewski.
     W poprzednich maratonach startowało średnio po około 60 – 70 osób. Jego organizatorzy liczą, że w tym roku uczestników będzie jeszcze więcej. Swój udział zgłosili już m.in. Holendrzy. Oprócz Cross Marathonu dla dorosłych w sobotę odbędzie się także bieg dla dzieci i młodzieży. Biuro tych zawodów będzie się mieścić w Bażantarni, przy dużej wiacie. Zapisy o godz. 9.00.
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama