UWAGA!

Start w Jantarze

Elbląg, Zdjęcie z ubiegłorocznego finału wyborów Bursztynowej Miss Polski
Zdjęcie z ubiegłorocznego finału wyborów Bursztynowej Miss Polski (fot. Lider)

W najbliższą sobotę (9 bm.) o godz. 19.00 na scenie na plaży w Jantarze odbędą się pierwsze eliminacje tegorocznych wyborów Bursztynowej Miss Polski. Po konkursie piękności zagra zespół Gang Marcela.

Eliminacje do finału wyborów Bursztynowej Miss Polski 2005 odbędą się: 9 lipca – w Jantarze, 16 lipca – w Krynicy Morskiej, 23 lipca – w Jastarni, 30 lipca – w Jastrzębiej Górze, 6 sierpnia – w Jarosławcu i 13 sierpnia – w Ustce. Finał konkursu piękności zaplanowano na 20 sierpnia w Stegnie. O tytuł walczyć będą tam laureatki poszczególnych eliminacji oraz sześć dziewcząt wybranych przez sponsorów konkursu.
     Organizatorzy imprezy oczekują na zgłoszenia chętnych do udziału w wyborach Bursztynowej Miss Polski 2005 bezdzietnych panien w wieku od 16 do 30 lat osobiście (Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider, Elbląg ul. Hetmańska 24), za pośrednictwem maila lider@elblag.com.pl (z załączonym zdjęciem twarzy i sylwetki kandydatki) lub pod numerami telefonów: (055) 641 60 61/62, 0 602 198 362 i 0 508 236 077.
     Ubiegłoroczną edycję wyborów bursztynowej miss wygrała Kamila Ciesielska z Braniewa. Organizatorem imprezy jest Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider w Elblągu.
     Na stronie www.bursztynowamiss.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy dla pań chętnych do udziału w konkursie piękności.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama