UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pełna niezależność? Czyli co? Już nie przepisy a "widzi mi się" pana egzaminatora, jego humoru? Ktoś nie tak się odezwie to już nie zda?
  • @Beka - Właśnie chyba do tego chcą wrócić. Zdjąć rejestratory decyzja Pana i władcy nieodwołalna, koperty, koniaczki, whisky i prezenty od nieudaczników co to podchodzą do egzaminu po 5 razy.
  • A kim Ty jesteś aby nazywać innych nieudacznikami z powodu pięciokrotnego nie zdania prawa jazdy??? Oczywiście zapewne egzamin zdany za pierwszym razem i co z tego? Są osoby które mnóstwo razy nie zdały egzaminu na prawo jazdy a teraz od kilkunastu lat regularnie prowadzą samochód, nie mając żadnej kolizji ani nawet mandatu. Są natomiast i tacy którzy są zawodowymi kierowcami i giną w wypadkach samochodowych. Weź się zastanów co piszesz
  • @Beka - Przeciez jest cały czas tylko, ,widzi mi sie'' egzaminatora'' patologia w WORDach musi sie skonczyc wraz z PiSem, wojewoda nie uznaje odwołan, robia co chca, mowia o pensjach, ale ani słowa o premiach pensje placi wojewoda ale premie juz WORD a wysokosc premi zalerzy od kondycji finansowej WORDu, wiec im wiecej oblanych egzaminow tym wieksze zyski, pozatym obleje egzamin na placu idzie do srodka i siedzi godzine, czeka na nastepnego, im szybciej obleje tym wiecej ma wolnego. Polska jest jedynym krajem w europie gdzie obowiazuje plac manewrowy. Kiedys zapytałem egzaminatora, ,gdzie w realnym ruchu ulicznym jest wymog jazdy po łuku do tyłu bez mozliwosci zatrzymania'' sam powiedzial ze takich sytuacji nie ma, ale wyczuli ze to sposob na oblanie i tak ciagna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    wikingwolin(2022-07-07)
  • .Polska jest jedynym krajem w europie gdzie obowiazuje plac manewrowy. Kiedys zapytałem egzaminatora, ,gdzie w realnym ruchu ulicznym jest wymog jazdy po łuku do tyłu bez mozliwosci zatrzymania'' sam powiedzial ze takich sytuacji nie ma, ale wyczuli ze to sposob na oblanie i tak ciagna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    wikingwolin(2022-07-07)
  • @wikingwolin - Proponuję poważnie się doksztalc. Nie Wojewoda tylko Marszalek i żaden egzaminator w Elblągu nie dostaje premii. Jak się na czymś nie znasz, to się nie wypowiadaj.
Reklama