UWAGA!

Straż Miejska pomoże uruchomić pojazd

Elbląg, Straż Miejska pomoże uruchomić pojazd
fot. Straż Miejska

Nie odpalił Ci samochód? Akumulator odmówił posłuszeństwa? Zadzwoń do Straży Miejskiej pod bezpłatny numer alarmowy 986, strażnicy pomogą go uruchomić.

Straż Miejska w Elblągu od 2018 r. posiada na wyposażeniu dwa boostery – rozruchowe urządzenia do uruchamiania silnika. Sprzęt został zakupiony ze środków przyznanych przez Komisję ds. Bezpiecznych Przestrzeni.
       Od grudnia 2018 r. do chwili obecnej dyżurny Straży Miejskiej przyjął 6 zgłoszeń dotyczących udzielenia pomocy przy odpaleniu pojazdu z wykorzystaniem boostera.
       Wszystkie interwencje zostały zakończone pozytywnie.
       Należy jednak pamiętać, że w pierwszej kolejności realizowane będą zgłoszenia wymagające natychmiastowej interwencji. Strażnicy w miarę możliwości na pewno przyjadą i udzielą pomocy.
      
Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Bardzo milo ze strony straznikow, ale od tego jest ASSISTANCE za ktory ja place, a darmozjazdy maja za darmo? Dlaczego na Starym Miescie tyle samochod parkuje jak chce a mandatow zero?
  • Straż w ogóle pomaga w czymś ? Po za tym rychło w czas, dużych mrozów już nie ma i nie będzie tej zimy.
  • Taka uwaga. Auta które nie odpalają najbardziej potrzebne są rano na dojazdy do pracy czyli między 5 a 7 rano. Straż miejska pracuje dopiero od 7:30 a zanim wyjadą w teren to i 9 będzie a druga sprawa dodzwonić się do nich szczególnie po godzinie 13 graniczy z cudem.
  • Po co znowu wylewacie swoje żale z nieudanego życia, nie chcecie to nie korzystajcie, a ja chętnie jeżeli przyszłaby taka potrzeba. .. fajny pomysł.
  • Skoro już wszystko wiesz i dokładnie policzyłeś więc w liczeniu jesteś dobry zatem wiesz, że. .. najlepiej liczyć na siebie. Przestań beczeć jak dziecko i kup nowy akumulator. .. nie stać cię. .. to masz problem.
Reklama