UWAGA!

Studia menadżersko-prawne w PWSZ w Elblągu

 Studia menadżersko-prawne w PWSZ w Elblągu

Prognozy zatrudnienia do 2022 roku, oparte na nowym zintegrowanym systemie badającym podaż i popyt na rynku pracy, przewidują wzrost zapotrzebowania na takie zawody jak analityk finansowy czy analityk biznesowy.

Nie musisz czekać do wakacji! Do 20 lutego 2020 r. trwa rekrutacja na bezpłatne studia II stopnia (magister) dla dwóch modułów kształcenia: menadżer analiz biznesowych oraz menadżer usług publicznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Proponowane moduły prowadzone są w ramach kierunku Studia menadżersko-prawne o profilu praktycznym w Instytucie Ekonomicznym. Dla osób pracujących studia prowadzone są również w formie popołudniowej.

Kierunek Studia menadżersko-prawne przygotowuje przyszłych menadżerów (kierowników, specjalistów, ekspertów, doradców, urzędników, funkcjonariuszy publicznych) do budowania modeli biznesowych oraz modeli funkcjonalnych podmiotów sektora publicznego i prywatnego. Absolwent tego kierunku będzie miał wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do dokonania kompleksowej analizy sytuacji przedsiębiorstwa oraz jednostki publicznej.

- Bardzo mnie cieszy, że po raz pierwszy PWSZ w Elblągu uruchomiła rekrutację zimową – mówi Magda, kandydatka na Studia menadżersko-prawne. – Jest to duże usprawnienie w kontynuacji nauki dla „świeżo upieczonych” absolwentów studiów I stopnia, natomiast osobom już pracującym z całą pewnością pomoże w szybszym pozyskaniu awansu na wyższe szczeble kariery – dodaje.

Powoływanie nowych kierunków studiów jest między innymi wynikiem nieustannych prac prowadzonych przez PWSZ w Elblągu nad aktualizacją oferty dydaktycznej uwzględniającej potrzeby lokalnego rynku pracy, co odbywa się przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy i elbląskimi pracodawcami. W związku z tym to jeszcze nie koniec niespodzianek. Znamy kolejne nowości, które elbląska PWSZ zaproponuje swoim kandydatom w rekrutacji 2020/2021. W informatorze na przyszły rok akademicki znajdziecie między innymi takie kierunki: Zarządzanie i inżynieria produkcji, Filologia polska (nauczanie języka polskiego i języka polskiego jako obcego), Logopedia, Zarządzanie procesami inżynierskimi. Nowości będą dotyczyły zarówno studiów I  i II stopnia w trybie dziennym oraz zaocznym.

Rekrutacja na studia w roku akademickim 2020/2021 w PWSZ w Elblągu ruszy 29 maja 2020 r. Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej http://www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja


       Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
       ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
       www.pwsz.elblag.pl


       Biuro Informacji Rekrutacyjnej
       tel. 55 629 05 54
       e-mail: rekrutacja@pwsz.elblag.pl
      
       PWSZ w Elblągu #studiujzawodowo

 

----- artykuł sponsorowany ----


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie