UWAGA!

Studnia nowych smaków

 Studnia nowych smaków

Jak smakuje niepasteryzowane piwo 24 godziny po uwarzeniu w browarze? O tym przekona się każdy, kto odwiedzi Restaurację Studnia Smaków. Na gości czeka złocisty trunek prosto z piwnych tanków i nowa sala – VIP Room, idealny do organizowania przyjęć, spotkań i konferencji biznesowych. Zobacz zdjęcia.

Restauracja Studnia Smaków to jedyny lokal w województwie warmińsko-mazurskim, w którym od soboty można się napić piwa prosto z browaru. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii i współpracy z jednym z czołowych producentów złocistego trunku. Jak to możliwe?
       - W Studni Smaków zainstalowaliśmy trzy tanki, każdy o pojemności 500 litrów, z których klienci mogą nalać sobie piwa bezpośrednio do kufli. To piwo niepasteryzowane, które przyjeżdża do nas z Tychów w ciągu 24 godzin od uwarzenia i którego okres trwałości po otwarciu tanka wynosi 14 dni. Piwo przyjeżdża co dwa tygodnie prosto z browaru specjalistycznym samochodem i jest przepompowywane prosto do naszych tanków. Dzięki temu zawsze jest świeże, łagodne, ma wyjątkowy smak. Podkreśla też wyjątkowy charakter naszej restauracji – mówi Krzysztof Szczypski, właściciel restauracji.
       - Piwo na każdym etapie jest przechowywane w temperaturze 6 stopni Celsjusza, jest chronione przed dostępem powietrza, dzięki czemu zachowuje pełnię smaku i aromatu. I co ważne, nawiązuje do prawie 400-letniej tradycji warzenia piwa. Złocisty trunek będzie też wykorzystywany do przygotowywania nowych potraw w menu – dodaje Krzysztof Cechowski, menadżer restauracji.
       To nie koniec zmian w Studni Smaków. Ciesząca się dużą popularnością wśród klientów restauracja w ostatnim czasie powiększyła się aż o jedną trzecią. W nowej części powstał VIP Room, idealne miejsce do organizowania przyjęć, spotkań i konferencji biznesowych.
       - Ta część restauracji ma oddzielną kuchnię, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom gości – dodaje Krzysztof Szczypski.
       Zadowolone będą również rodziny z dziećmi, bo w nowej części restauracji powstał także kącik dla najmłodszych, gdzie mogą spędzać wolny czas podczas rodzinnych uroczystości czy obiadów.
       Zapraszamy! Przekonaj się, co u nas nowego!
      
       Studnia Smaków
       Restauracja & grill
       Elbląg, ul Studzienna 31A
       Godziny otwarcia:
       niedziela - czwartek: 09:00-23:00
       piątek - sobota: 09:00- 24:00
      
       www.studniasmakow.pl
      
      
      
      
-------------------reklama---------------------

      

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie