UWAGA!

Studniówka ZSEiO: „Jesteście piękni, cudowni i tak też macie się bawić"

 Elbląg, Studniówka ZSEiO: „Jesteście piękni, cudowni i tak też macie się bawić"
fot. Anna Dembińska

- W mgnieniu oka zleciały nam cztery lata szkoły, która pomogła stać się nam dojrzałymi młodymi ludźmi – podkreślali podczas otwarcia balu studniówkowego uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu. Maturzyści 100 dni do matury świętują w hotelu Focus Elbląg. Zobacz zdjęcia.

Młodzież podkreślała, że wybory szkoły nie żałuje, bo jest tu świetna atmosfera. Uczniowie dziękowali dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom za „dyscyplinowanie nas, wyrozumiałość, cierpliwość. Za każde 45 minut, które z Państwem spędziliśmy, za każdy sprawdzian i ocenę”.

- Tego balu nie było przez trzy lata, więc jeszcze bardziej przyjemnie, że dzisiaj bawimy się na studniówce Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących – mówiła do uczniów Kamila Boros, dyrektor szkoły. – Za 100 dni będziecie pisać ten najważniejszy egzamin w życiu, który Wam otworzy drogi do dalszej przyszłości. Ale dzisiaj nie myślimy o tym. Dzisiaj się bawimy w tym pięknym magicznym miejscu, bajkowej dekoracji. Dzisiaj jesteście piękni, cudowni i tak też macie się bawić, bo to Wasz dzień, Wasza studniówka. Bawcie się do białego rana i żebyście tacy piękni skończyli się bawić.

- Liczymy na dobrą zabawę, dużo tańców, a przede wszystkim na udanego poloneza. Ćwiczyliśmy trzy miesiące, dwa razy w tygodniu, więc trochę tego było – mówią zgodnie Agnieszka, Kacper, Bartosz i Weronika, z którymi rozmawialiśmy tuż przed rozpoczęciem studniówki.

Jakie mają oczekiwania wobec matury? – Przede wszystkim, że będzie zdana – śmieją się.

Większość z uczniów, z którymi rozmawialiśmy, planują studia. Nie wszyscy jeszcze wiedzą, jaki konkretnie kierunek. Najczęściej odpowiadali, że chcą wyjechać do Trójmiasta...

RG

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ilez mozna męczyć tymi studniowkami! Niech bedą na portalach spolecznosciowych a nie jako wiadomosci! To tradycyjna impreza przedmaturalna i niech puszczają w obieg na swoich profilach!
 • Moja studniówka w Ekonomiku była...46 lat temu. Jakże inna od tej, którą można obejrzeć na zdjęciach. Studniówka odbyła się w szkole w auli. Nasze stroje jakże inne od tych dzisiejszych, ale taką imprezę pamięta się z łezką w oku! Życzę wszystkiego najlepszego, zdania matury, spełnienia marzeń. Pozdrawiam serdecznie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  2
  Absolwentka rocznik 1977(2023-01-15)
 • TV pogarda codziennie emituje msze. To cię nie męczy?
 • Tymczasem pisie służby adorują tą która Józka puściła kantem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  6
  Co za kraj !(2023-01-15)
 • Szanowna Absolwentko rocznik 1977, ubolewam nad poziomem elbląskiego Ekonomika, bądź ignorowaniem przez Ciebie lat tam spędzonych. Skoro, jak twierdzisz, Twoja studniówka odbyła się 46 lat temu!!!, a Ty przyszłaś na świat w 1977 - weź do ręki kalkulator i zastanów się proszę, na jakIm etapie życia byłaś te 46lat temu... XD
 • @oxx - Nikogo i niczego nie ignoruję. A.. absolwentka rocznik 1977,to jest rok ukończenia szkoły, a nie urodzenia. Czytaj proszę tekst że zrozumieniem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  27
  1
  Absolwentka rocznik 1977(2023-01-15)
 • @oxx - Ha ha ha. Teraz błysnęłaś jak g w przeremblu. Najgorsze że taki dumny i mundry inteligent ma prawa wyborcze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  12
  7
  pisowska pato Polska(2023-01-15)
 • @pisowska pato Polska - Twoja zaś kultura osobista poniżej poziomu... szkoda czasu dla takiej osoby..
 • To był pięlny bal. Jedna rzecz mi się nie podobała jak ktoś opowiadał że chłopacy z jednej klasy robili sobie zabawne zdjęcia że niby siakją na tą dziewczynę co leżała piajna w meskiej ubiakcji.
 • Ha ha, wyjeżdżają z Elbląga. Żeńska część pewnie narzeka na seksistowską władze, od Przewodniczącego rady miejskiej. po inne stanowiska. Czy Ratusz zatrudni kobietę do spraw tak jakby kouczingu mieszkanców na temat miasta by poprawić relacje ? Mogłaby się nazywać jak "WINIĄ" Karolin by wymawiano tak jakby osobę winną elbląkiej stagnacji. Tylko czy wtedy nie obawiano by się lepszego kandydata na prezydenta jakby zadomowiła się- wiadomo iż pani z wykształceniem (np. prawnicze), nie źle posługuje się językiem francuskim. Zna F. Chopin'a być może bardziej niż wymaga tego obowiązkowa wiedza maturalna, a poza tym chyba poglądy famistyczne z dokonaniami Skłodowskiej, która jako jedna z pierwszych kobiet przewodziła w dyrekcjach instytucji naukowych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0
  3
  chętnej polityczki nie ma(2023-01-15)
 • @chętnej polityczki nie ma - poglądy feministyczne
 • @oxx - Czasami lepiej jest milczeć i udawać mądrego niż coś palnąć i rozwiać wszystkie wątpliwości. Skoro Pani napisała, że jest absolwentką rocznika 1977 to znaczy, że w tym roku pisała maturę a nie urodziła się... i wtedy bierzesz kalkulatorek dodajesz 46 do 1977 i wychodzi 2023... i wszystko się zgadza... pomyśl zanim kogoś skrytykujesz i wyśmiejesz żenującym znacznie typu XD
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  16
  1
  Przyganiał kocioł(2023-01-15)
Reklama