UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Poseł Gelert, Panie senatorze Wcisła. Wysłuchałam w całości waszej konferencji. Dowiedziałam się że szpital wojewódzki działa i nie jest Covidowy. Pierwsza nieprawda. Próbowałam w ostatnim czasie dostać się na gastroskopię w ogólnym znieczuleniu. Niestety odmówiono mi. Podejrzewam że tak jest z większścią zabiegow. Szpital jest tylko nie wiem dla kogo. Pani Poseł mówi Pani o szczepieniach ale zaznacza Pani że szpital wojewódzki nie będzie szczepił bo nie ma warunków. Po prostu w tym momencie nie powinna się Pani wypowiadać na ten temat. Panie senatorze nikt już was jako opozycji nie może słuchać. Kłamiecie podjudzacie obywaleli przeciwko sobie. Jak dla mnie to Pana partia jest największą organizacją hejterską. Zabierzcie się do roboty a nie tylko organizujecie konferencje które tak naprawdę niczego nie wnoszą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    gosc123(2021-04-19)
  • @gosc123 - Zawsze można zwołać kontrkonferencję, ale jak widać politykom z obozu rządzącego brak kontrargumantów. Politycy są od tego żeby informować wyborców o swoich działaniach. Jeśli uważa Pani że konferencje nic nie wnoszą, to po co Pani ogląda?
  • @gosc123 - Szanowna Pani za stan służby zdrowia odpowiada rząd. Proszę im podziękować że nie może się Pani dostać na gastroskopię
  • Oglądam bo mam nadzieję że w końcu usłyszę jakąś ciekawą propozycję od opozycji. Jestem też krytyczna wobec obecnej władzy ale w tej trudnej sytuacji opozycja powinna pomagać, a jeżeli nie chce to nie przeszkadzać. Partia obecnie rządząca zostanie w swoim czasie rozliczona
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    gosc123(2021-04-19)
  • Szpitalem wojewódzkim raczej nie zarządza rząd tylko Pani Gelert
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    gosc123(2021-04-19)
  • @gosc123 - A czego Pani od odmówiono? Samego wykonania gastroskopii? Znieczulenia do gastroskopii? Bo to dosyć istotna różnica.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    efememde(2021-04-20)
  • @gosc123 - No tak a parkingiem na szpitalu kto zarządza?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Chyba syn(2021-04-20)
  • @efememde - Wszystkiego mi odmówiono gastroskopii w znieczuleniu ogólnym. Niestety ze względu na inne schorznia nie mogłam mieć inaczej zrobionej. Gość123
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Majka-219(2021-04-20)
  • @Majka-219 - W cywilizowanych krajach nikt nie robi gastroskopii bez znieczulenia. To polska specjalność w tej części świata.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-04-20)
  • @GłębokaMyśl - Gastroskopie ze znieczuleniem?. A po co skoro to nie boli (mialem 3 razy, bo sam robie cyklicznie). , rownież kolonoskopie lepiej robić bez znieczulenia, bo nic nie boli a pozatym lepiej bo pomagamy lekarzowi w sytuacji nietypowych jelit. Zresztą chcesz znieczulenie to zapłać. pare stow i idz prywatnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Krzysztof M(2021-04-20)
  • @Krzysztof M - mając pewne schorzenia takie np. jak epilepsja lekarz nie zrobi bez znieczulenia ogólnego. A nie po to płacę składki zdrowotne żebyy latać po prywatnie do lekarza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Majka-219(2021-04-20)
  • @Majka-219 - Nie mam na myśli specyficznych schorzeń i jeśli to dotyczy ciebie to masz racje. Ja robie te badania srednio co 4-5 lat bo chce wiedzieć czy wszystko w porządku oczywiście prywatnie. Nigdy albo prawie nigdy nie chce znieczulenia bo nie jest obojetne dla zdrowia, a pozatym mnie to nie boli. Postanowilem też że podobnie profilaktycznie bede sie badał tomokomputerem. , ale oczywiście mnie na to stac. , a nie wszyscy są w takiej sytuacji. Powodzenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Krzysztof M(2021-04-20)
Reklama