UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najlepiej to siedzieć sobie przed klawiatura i sadzić komentarze. Redaktor portelu, którego poglądy są znane, pisze co pisze i co z tego ? Ta sytuacja w której znajduje się Polska, Europa i cały świat jest być może czymś najbardziej dramatycznym od dziesięcioleci. Za żadne pieniądze i nikt, jestem tego pewien, nie zamieniłby się teraz z PiSem na rządzenie. Reszta to ściema i bezpieczna gadka szmatka, za którą nie ponosi się odpowiedzialności, tak jak i za nic zresztą. Mnie też nie wszystko się podoba, ale gdy pomyślę, że mogłoby się zdarzyć tak, iż to PO w tej chwili rządzi i walczy z wirusem, to włosy mi dęba staja i dziekuję Bogu, że tak nie jest. Oni(PO)też zapewne dziękują. I nikt mi nie powie, że jest inaczej.
  • Taaaaa artykuł zdecydowanie podyktowany dziennikarskim obiektywizmem i bezstronnością. Gratuluję Panu Redaktorowi uwag i spostrzeżeń. Ciekawe czy gdyby to przeciwna strona frakcji politycznych znalazła się na miejscu dzisiejszych rządzących byłby Pan równie spostrzegawczy.
  • bo ty wszystko wiesz, tobie nikt nie przetłumaczy Hashtagi: #hamulec
  • Zgadzam sie. Gdyby rządziło PO to strach pomyśleć.....zagłada totalna
Reklama