UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po każdych wyborach na podstawie ankiet sporządzany jest przez niezależną instytucję tzw. profil wyborcy danej partii. Na podstawie uzyskanych danych określa się wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania itp. Z ostatnich badania wynika, iż 60% wyborców PiS jest w wieku 60+ i także 60% zwolenników PiS posiada wykształcenie podstawowe lub zawodowe ale jak widać po wpisach w komentarzach wy nawet tego nie jesteście w stanie zrozumieć …. Przeciętny wyborca PiS nie jest człowiekiem wykształconym i inteligentnym.
  • Ko tu dzieli ludzi na lepszych i gorszych? Gdyby nie ci 60+ pewnie nie miałbyś wykształcenia, gdyż nie miałbyś gdzie iść do szkoły. Co więcej, żyłbyś w brudzie i smrodzie, ciekawe kto wyrzuciłby Ci śmieci, zrobił chleb i przywiózł prawie pod nos do sklepu o 200 m od mieszkania. Trochę pokory dla ludzi, którzy codzienną pracą sprawiają, że żyje nam się lepiej. Samą inteligencją człowiek się nie wyżywi.
  • Po drugie, jeśli nawet to prawda, dlaczego nie podałeś statystyk PO. Pewnie wyniki są takie same, gdyż młodzież i inteligenci raczej nie głosują, bo na kogo?
  • Te statystyki nie są nic warte. Ja mam wyższe wykształcenie i na pewno nikt mnie nie pytał w czasie wyborów ani tez po jakie mam wykształcenie. To kłamstwo. W mojej rodzinie 90 % ma wyższe wykształcenie i wszyscy głosowali na PiS:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Wanda ze szpitala.(2020-04-21)
  • @Wanda ze szpitala. - Potwierdzam ten rzeczowy komentarz i tak jak wcześniej pisałem, inteligencja nie rozróżnia partii, stanu społecznego ani wieku. To dar wrodzony.
  • @Wanda ze szpitala. - Jak Pani wie tu chodzi o wytworzeniu trendu tak jak w modzie. Nie jest cool"uczenie się, głosowanie na daną partię, noszenie takich butów, czesanie się na lewą stronę:)Wolność człowieka polega na wyborach według własnego uznania a nie według uznania innych. Partie które nie mają nic do zaoferowania będą prowadzić negatywną kampanię wyborczą. Nie można komuś odmówić prawa głosu wyborczego ze względu na status społeczny. Więc taka dyskusja nie jest potrzebna, nikt nie musi się tłumaczyć z swoich wyborów. W Polsce jest około 20% obywateli z wyższym wykształceniem, 4% policealne, 23% średnie zawodowe, 7% średnie ogólnokształcące. Zakładając 100% obywateli głosuje na KO czyli około 56% wyborców głosowało z niższym wykształceniem. Ktoś poprzednio podał sensację o 60%, widać to nie jest żadna sensacja.
  • Kłamstewko - proszę o konkretny link do tego badania.
Reklama