UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "W sezonie grypowym 2019/2020,w okresie od 1 września 2019 r. do 15 kwietnia 2020 r. , odnotowano łącznie 3 725 918 zgłoszeń przypadków zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę w Polsce. Z powodu grypy od początku sezonu zmarło 61 osób: 2 w listopadzie, 1 w grudniu, 10 w styczniu, 23 w lutym, 20 w marcu i 5 w pierwszej połowie kwietnia - wynika z meldunków epidemiologicznych NIZP-PZH. "Francja średnio dziennie umierało około 560 osób na wszystkie rodzaje zgonów. Teraz 700 osób dziennie nawet zgadzając się że to grypa i koronawirus a gdzie reszta. Francja zgony 20 tys wyzdrowienia 40 tys czy to jest mały procent? Przecież nie wiemy jeszcze ilu zarażonych umrze a ile wyzdrowieje. Te relacje z Włoch gdzie są problemy z pochówkiem to był fotomontaż? Proszę mi wyjaśnić. Dodam jeszcze że nie chodzi tylko o zgony, COVID19 sieje spustoszenie w naszym organizmie, to że ktoś jest "uzdrowieńcem"nie jest pewne czy nie wyszedł z choroby bez szwanku na organizmie.
  • Np obrazy trumien z Włoch były taką manipulacją. Były to zdjęcia z 2013 roku z zupełnie innej katastrofy. Niewiem skąd masz dane ale ja czytałam, że we Francji w 2018 w marcu było więcej zgonów niż w tym roku.
Reklama