UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • To że nie ma tolerancji wobec homoseksualizmu, pokazują te komentarze. Jestem w stanie zrozumieć, że ludzie mogą mieć różne poglądy, ale niewiedzy i głupoty nie potrafię zrozumieć - to odnoście sformułowania "homoseksualno-pedofilskie" użytego w jednym z komentarzy.
  • Niech jadą do Rosji tam jest dla nich raj
  • O cenzura!!!
  • Watykan juz ich popiera. A co polski kk na to?
  • W takim razie heteroseksualni pijacy, bijący żony, ćpający i chuligani jak wobec ciebie powinni być traktowani? Cóż, jacy ludzie takie myślenie.
  • Może zróbmy Elbląg miastem tolerancyjnym aby pokazać, że taka mała jak nasza mieścina może pokazać innym, na czym polega tolerancja. Wszyscy narzekają, że w Elblągu nic się nie dzieje, że wszyscy z miasta uciekają itp, itd. Przyjmijmy z otwartymi rękoma wszystkich gejów, wszystkie lesbijki, bądźmy tolerancyjni. Proponuję, aby w Elblągu powstało ogólnokrajowe stowarzyszenie LGBT - wspierajmy ich aby pokazać zacofanej części Polski, że jesteśmy europejczykami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    tolerancyjny(2018-06-16)
  • Jak czytam "brak tolerancji", "ciemnota" to wniosek tylko jeden, że wypowiadajacy sie tu sa albo sami homo, albo zwyczajnie sa tępi. Tolerancja w zachodnich krajach widzicie do czego doprowadzila, nikt za parami homo z widłami nie bieda, ale przyzwyczajanie społeczenstwa do tolerancji LGBT to gotowanie zaby, zaraz sie obrucimy a beda chcieli adoptowac dzieci i posuwac sie dalej. Dla mnie nie jest normalny sex faceta z facetem jak dla wiekszosci. Tolerancja niedawno doprowadzila w Angli do tego ze skazano redaktora, który otwarcie mówił o pakistanskich gangach w Anglii gwałcących dzieci 9-12 lat. Dla Polaka to szok, ale w Anglii w której mozna obrazac chrzescijan złego słowa nie wolno powiedziec o muslimach. Dla niedowiarków odsyłan do internetu. Do tego prowadzi tolerancja. Nie bądzcie żaba i nie dajcie sie ugotować
  • to się nazywa tolerancja, blokowanie wypowiedzi nieprzychylnych tęczy:) piszecie bez reklam w portel nie ma wolnej prasy, ale własnie temu zaprzeczacie hipokryci!!!
  • @tyle - Można wnioskować że nigdy nie byłeś w Anglii i masz bardzo mały zasób wiadomości o życiu w tych krajach, proponuję wschód !!!!!
  • redaktor @cenzor - Jeśli wypowiedzi są obraźliwe, to je po prostu usuwamy. To nie ma nic wspólnego z cenzurą.
  • Odwiedzimy odwiedzimy i pogadamy :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Skrajna prawica(2018-06-16)
  • W moim przypadku duże znaczenie dla zrozumienia tego, jacy są ludzie homoseksualni i jak czują się w społeczeństwie, miało poznanie takiej pary. Okazali się fantastycznymi ludźmi, dobrymi, szanującymi innych, osiągającymi sukcesy zawodowe, wspierającymi się i pragnącymi żyć wśród życzliwych im ludzi. Mam wrażenie, że większość negatywnego nastawienia bierze się z niewiedzy i z złego przekazu płynącego z mediów, które podkreślają stereotypy, zamiast z mini walczyć. Homoseksualiści to nie Ci, którzy paradują półnago w paradach, tak jak i kibice piłkarscy to nie ci, którzy leją się w zaułkach ulic.
Reklama