UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podobnie jak jeden z moich poprzedników proponuję uszczuplić niektóre rozbudowane działy MOSIR. Może pan radny rowerowy też w ramach oszczędności zrezygnuje z etatu. Zastępca też za friko kaskę bierze. Można tym wszystkim zarządzać zdalnie ale po co tak wielka grupa bezproduktywnych osób. Przecież oni niczego nie wytwarzają, dla miasta nie są nawet wizerunkowo na plus, wręcz przeciwnie. Jeżeli chodzi o podejście do pracowników MOSIR to proponuję autorce dotrzeć do byłych pracowników, mogłaby napisać kolejny artykuł. Wprowadzajmy do rady miasta ludzi, którzy zadbają nie tylko o swój ciepły stołek ale takich, którzy będą reagowali na krzywdę pracowników w tych miejskich instytucjach podległych UM. MOSIR to nie jedyne miejsce pracy gdzie źle się dzieje. Naprawmy nasze miasto. Usuńmy społecznych szkodników.
  • Masz rację Kolego. Czytając inny artykuł dotyczący tematu, gdzie jest informacja, że tematem zajął się NSZZ Solidarność, nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. Jeśli sprawą zajmą się tak, jak w instytucji, o której piszesz, to szkoda gadać. Mam prośbę. Nie róbmy złudnych nadziei ludziom pokrzywdzonym. Popieram apel skierowany do Autorki felietonu.
  • Koniecznie reorganizacja. Brak kompetencji ze strony dyrekcji. Pracownicy zastraszeni. Ci którzy się przeciwstawili już nie pracują, a jest ich sporo. Nieumiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, nie mówiąc o doprowadzeniu obiektów do ruiny, a potem ich likwidacji. Droga redakcjo prosimy o informację co dzieje się na Krakusa z byłym hotelem. Odnoszę wrażenie że to jednostka prywatna a nie państwowa. Inwigilacja na kamerach pracowników.
  • Oczywiście że chodzi o MOSr
Reklama