UWAGA!

To już dzisiaj: Zapraszamy na Fotkę Miesiąca!

2019-01-02
Aktualizowany 2019-01-15 08:45
  

Już po raz dwunasty mamy przyjemność zaprezentować najładniejsze zdjęcia minionego roku, wykonane przez naszych Czytelników w ramach konkursu Fotka Miesiąca. Wernisaż wystawy odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich Światowid we wtorek 15 stycznia o godz. 18. Zobacz zapowiedź.

W tym roku w CSE Światowid pokażemy ponad 80 zdjęć, które zostały wykonane przez ponad 20 autorów. To dzięki tym fotografiom, regularnie zamieszczanym przez naszych Czytelników, możemy wciąż odkrywać piękno naszego regionu. Są one również podstawą naszego kalendarza.
       Zapraszamy na wtorkowy wernisaż Czytelników, autorów zdjęć (nie tylko tych, których prace zostały wybrane w tym roku), a także wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć piękno naszego regionu. Zabierzcie i zapraszajcie rodzinę, znajomych, kolegów i koleżanki z pracy. Będzie nam niezmiernie miło was gościć! Tradycyjnie na wszystkich, którzy przyjdą na wernisaż będzie czekał pyszny tort.
       Wystawa zdjęć Fotka Miesiąca będzie czynna do końca marca na pierwszym oraz na drugim piętrze CSE Światowid. Wstęp wolny!
      
       Zobacz szczegóły wydarzenia na Facebooku
      

       Partnerem tegorocznej „Fotki Miesiąca” jest market Carrefour.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama