UWAGA!

To miejsce działa na zmysły

 Dania zaskakują smakiem i aromatem
Dania zaskakują smakiem i aromatem (fot. Anna Dembińska)

Wyobraź sobie smak, od którego Twoje zmysły oszaleją. Dania, które zaskakują połączeniami, odważne, pełne aromatu, a przede wszystkim smaczne. Wyobraź sobie miejsce z pięknym widokiem, urządzone w fantastycznym klimacie art déco. Tak, ono istnieje i już za chwilę szeroko otworzy drzwi dla swoich gości. Restauracja Zmysły, położona w samym sercu elbląskiej starówki, zaprasza na uroczyste otwarcie. Zobacz więcej zdjęć. 

 Siłą nowo powstałej Restauracji Zmysły jest kuchnia. Oryginalna, oparta na intrygujących połączeniach, pełna przeciwieństw, z których wychodzą rzeczy niebanalne, a przede wszystkim smaczne.
       - To nowoczesna kuchnia fusion z nutą kuchni molekularnej, gdzie łączone są tradycyjne przepisy ze wszystkich zakątków świata w taki sposób, by ostatecznie stworzyć ich nową, kulinarną wariację – opowiada menadżer Restauracji Zmysły.
       Kuchnia czerpie inspiracje z tradycji, ale nie kopiuje przepisów "jeden do jednego". Tworzy dania nowe, które podbijają pięć zmysłów człowieka: przede wszystkim smak, ale i wzrok, węch, dotyk oraz słuch. Restauracja Zmysły proponuje ucztę, która będzie przeżyciem niezapomnianym dla każdego z gości.
       Jakość oraz kształt przyrządzanych potraw gwarantuje profesjonalna, fachowa załoga. Jej ogromnym atutem jest doświadczenie, wiedza oraz kompetencje w każdym zakresie działalności restauracji.
      
       Ważnym uzupełnieniem jest wnętrze, a ono nie należy do zwyczajnych. Tu każdy detal ma swoje znaczenie, elegancki, a jednocześnie pełen ciepła klimat art déco pozwoli cieszyć się każdą minutą. Bardzo dużym plusem jest lokalizacja Restauracji Zmysły, w nowo powstałych budynkach przy ul. Rybackiej. Gwarantuje to niezapominanie widoki, zarówno na elbląskie Stare Miasto, Katedrę, jak i na rzekę Elbląg.

  To miejsce działa na zmysły
fot. Anna Dembińska


      
       Chcesz być na bieżąco? Sprawdzaj facebookową stronę Restauracji Zmysły.
      
      

  Restauracja Zmysły
       ul. Rybacka 46 – 47
       Nr tel: 502 983 417
      

       ---------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie