UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To nie ma nic wspólnego ze sportem. .. a co ma wspólnego ze sportem, ten stek bluzgów skandowany podczas ostatniego meczu w Elblągu ? Ja sobie nie życzę za moje własne pieniądze wysłuchiwania tych burackich przyśpiewek, a jeśli klub nie będzie reagował, to niedługo nikt na ten stadion nie przyjdzie.
  • Tutaj akurat pełna zgoda. Zabierzesz dzieci na stadion uszy puchną. Dzieci wyprowadzają zespół do meczu to goście potrafią bluzgać typu Legia jeb. .. kur. .. bo maluchy w koszulkach piłkarskiego przedszkola Legii.
  • Sponsor klubu się odezwał ? Hm zameldowany w Elblągu to wszystko niby za Twoje. Byś się nie ośmieszał.
  • otóż to, buractwo, karki, wulgaryzm, a już najbardziej mnie śmieszy ten ich sztuczny patriotyzm tych tępych kiboli i te ich patriotyczne ubranka, jacy to on kochający Polskę, brzydzę się nimi!
  • Patriotyzm (łac. patria, -ae = ojczyzna, gr. patriotes) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością. Taaaaak, więzi społeczne, szacunek, pielęgnowanie języka - ot patrioci. Patriotyzm to trzeba mieć w sercu a nie na koszulce.
Reklama