UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To on wygrał wersję internetową testu

 
Elbląg, To on wygrał wersję internetową testu
(fot. Michał Skroboszewski)

Zwycięzcą internetowej wersji Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu został Paweł Sutkowski. Jako pierwszy spełnił wszystkie warunki konkursu. Rozwiązał test, uzyskał wymaganą liczbę poprawnych odpowiedzi i jako pierwszy udostępnił wynik na swoim fan page'u na Facebooku oznaczając w nim portEl.pl Gratulujemy!

Co trzeba było zrobić, by mieć szansę na wygraną? Po pierwsze rozwiązać test, składający się z 60 pytań z różnych dziedzin życia miasta. Po drugie uzyskać wynik co najmniej 90 procent poprawnych odpowiedzi. Po trzecie, udostępnić na swoim fan page'u na Facebooku wynik swojego testu wraz z oznaczeniem strony portEl.pl (poprzez dodanie w poście oznaczenia @portelpl). Ten, kto spełnił te trzy warunki jako pierwszy, otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł brutto, ufundowaną przez redakcję portEl.pl. Przed przystąpieniem do testu należało koniecznie zalogować się na Facebooku! W przypadku braku postów spełniających powyższe kryteria, obniżaliśmy próg do 80 procent prawidłowych odpowiedzi.

Wszystkie trzy warunki spełnił Paweł Sutkowski, który uzyskał 48 poprawnych odpowiedzi na 60. Gratulujemy! Skontaktujemy się wkrótce z Panem w sprawie nagrody.

 

Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama