UWAGA!

To przygoda, którą niesie wiatr

2018-06-18
12:00
 

Już nie trzeba przemierzać setek kilometrów, by spróbować pełnych emocji sportów wodnych. Wystarczy pojechać nad Zalew Wiślany – ten bezpieczny, płytki, a przede wszystkim mało zatłoczony akwen idealnie nadaje się do nauki windsurfingu oraz kitesurfingu. Soulriders zaprasza na wyjątkowe, surferskie kolonie, na których Twoje dziecko złapie bakcyla przygody i pasji.

Kim jesteśmy:
       Soulriders to szkoła windsurfingu oraz kitesurfigu, w której zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Jej baza znajduje się na plaży w Kadynach. Jest to grupa pasjonatów, która nie tylko przekazuje wiedzę, ale i zaraża pozytywną energią.
       Indywidualne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt z dziećmi sprawiają, że kursanci chętnie do nas wracają. Nasza misja to dostarczanie niesamowitych wrażeń i dawki pozytywnej adrenaliny. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę. Wybierz luz, zdobądź pasję!
      
       Przygoda na każdy dzień:

       Surferskie półkolonie to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Elbląga oraz okolic. Są one kierowane do dzieci i młodzieży, a udział w niej mogą wziąć już 6-latki. Małe grupy szkoleniowe zapewnią bezpieczeństwo, komfort oraz szybki efekt w nauce pływania na windsurfingu
       - Żeglarstwo deskowe wyrabia kondycję, wzmacnia kręgosłup, ramiona oraz nogi. Ponadto uczestnicy naszych półkolonii zaprzyjaźniają się z naturą, poznają jej dobra i nauczą się z nią żyć oraz z niej korzystać. Górale jeżdżą na nartach, a my korzystajmy z naszych darów natury i pływajmy na windsurfingu! - zachęca szkoła Soulriders. Więcej szczegółów na temat surferskich półkolonii znajdziesz TUTAJ.  

 


       Takie połączenie wychodzi na zdrowie:

       Soulriders zaprasza na jedyny w swoim rodzaju fantastyczny obóz.
       - Połączenie nauki tańca z windsurfingiem i kitesurfingiem! Spędź ten czas na sportowo w przepięknym miejscu Kadyny Folwark Hotel&SPA, przeżyj przygodę życia poznaj nowych ludzi w rytmie dobrej muzy – zachęca Soulriders. Na ten obóz mogą wybrać się zarówno dzieci, jak i młodzież – od 8 do 18 lat. Świetna zabawa gwarantowana! O szczegółach przeczytasz TUTAJ.
      
       Uwolnić duszę artysty:
       Pomiędzy lasami Wysoczyzny Elbląskiej a urokliwymi plażami Zalewu Wiślanego znajduje się miejsce, w którym Twoja pociecha znajdzie równowagę pomiędzy duchem a ciałem. Skierowany do dzieci i młodzieży, w wieku od 8 do 18 lat, SurfArtCamp to z jednej strony nauka windsurfingu i wzmacnianie motoryki, a z drugiej warsztaty graffiti i rysunku, które odbywać się będą w naszym miejscu zakwaterowania Kadyny Folwark Hotel&SPA. Wspaniale spędzony czas gwarantują liczne, dodatkowe atrakcje. Jakie? Szczegóły sprawdzisz TUTAJ.
      
       Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę szkoły soulriders.pl lub na Facebooka Soulriders. Możesz również zadzwonić - wszelkie informacje pod numerem 534 500 360. 


      
-----------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej