UWAGA!

Toyota Jacek Knedler numerem 1 w Europie!

2018-06-06
13:00
 
Jacek Knedler z nagrodą Ichiban
Jacek Knedler z nagrodą Ichiban (fot. Toyota Motor Europe)

Elbląska firma Toyota Jacek Knedler została laureatem nagrody Ichiban, przyznawanej corocznie przez Toyota Motor Europe najlepszym sprzedawcom za ich współpracę z klientami. To jedyne w tej edycji wyróżnienie dla dilera Toyoty z Polski.

Ichiban w języku japońskim znaczy „numer jeden”, a tytuł jest zarezerwowany dla sprzedawców detalicznych, którzy najlepiej potrafią zdobyć serca i umysły klientów. W tym roku wśród 45 laureatów znalazła się elbląska firma Toyota Jacek Knedler. Uroczystość wręczenia nagród Ichiban odbyła się w Szkocji w regionie Perthshire.
       - Nagroda, którą odebrałem to wielkie wyróżnienie dla firmy Toyota Jacek Knedler, jednak przede wszystkim to wielkie zobowiązanie, aby w następnych latach sprostać wymaganiom klientów i nieustannie podnosić poziom świadczonych naszym Klientom usług - mówi Jacek Knedler, właściciel firmy. -  Bardzo dziękuję załodze mojej firmy, bez której uzyskanie tak ważnego wyróżnienia nie byłoby możliwe. Jestem dumny, że dzięki wysiłkowi całej Załogi nasi Klienci obsługiwani są najlepiej w Europie.
       Podczas ceremonii dr Johan van Zyl, prezes i dyrektor generalny Toyota Motor Europe pogratulował wszystkim laureatom wybitnych osiągnięć. Podkreślił, jak ważne jest spersonalizowane podejście do każdego klienta, który jest zainteresowany marką Toyota.

 


       Co roku ponad 2500 tysiąca europejskich dilerów Toyoty walczy o to, by otrzymać nagrodę Ichiban, wykazując się unikatowym i pełnym zaangażowania podejściem do potrzeb naszych klientów. Nagroda Ichiban dla firmy Toyota Jacek Knedler jest najlepszym dowodem na to, że nasze starania są doceniane zarówno przez klientów jaki i koncern Toyota.
      
       Zapraszamy do współpracy!
      

Toyota Jacek Knedler 
      
Kazimierzowo 4B
       (55) 23-60-900
       e-mail: 046@toyota-polska.pl
      
       Godziny otwarcia:
       Poniedziałek – piątek: 8-17
       sobota: 9-14

       ---- artykuł sponsorowany ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej