UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Bilety są po prostu za tanie. PiSiory chcą, aby było tanio, nowocześnie i podwyżki. Tak się nie da drodzy państwo! Bilet jednoprzejazdowy 1,50/3,00.Bilet przesiadkowy 1,80/3,60.
 • @cg - Nie komuchu - ceny biletów są dostosowane do elbląskich realiów płacowych i nie można nieudolnością Wróblewskiego obciążać mieszkańców. Wszędzie dopłaca się do komunikacji miejskiej a rolą prezydenta jest znaleźć na to środki poprzez pozyskiwanie nowych inwestorów i zwiększone wpływy z podatków z tego tytułu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  51
  19
  Referendum2020(2020-03-02)
 • @Referendum2020 - Komuchem to może jesteś ty, uważający, że cena dobra, przecież prezydent ma znaleźć pieniądze. Skąd ma wziąć jak pisiory zabrały na swoje obietnice? Bądźcie w końcu realistami. Referendum i co? Przyjdzie ktoś pokroju Wilka i skończy w następnych wyborach jak on! Trochę realizmu
 • @Referendum2020 - Nie wiesz o czym piszesz @%&@% referendalny. Kupuję sobie bilet miesięczny za 80 zł miesięcznie i mogę korzystać z niego bez ograniczeń w ciągu dnia. Wychodzi śmiesznie tanio, a cena utrzymuje się od niemal 7 lat, kiedy to Wilk przyszedł po Nowaczyku i obniżył ceny biletów miesięcznych ze 110 zł właśnie do 80 zł. Od tego czasu bezrobocie systematycznie maleje, ludzie lepiej zarabiają, mają swoje pińcetplusy, rosną ceny wszystkiego, tylko nie biletów komunikacji miejskiej. Na pewno ludzie nie odczuliby znaczącego wzrostu cen biletów, gdyby np. taki mój miesięczny wzrósł o 10 - 12 zł. Realia płacowe w Elblągu są takie same jak w innych miastach podobnej wielkości i Rada Miejska powoli mogłaby zacząć myśleć o relatywnie niewielkiej podwyżce, ZKM zyskałby chociaż trochę dodatkowych środków. A teraz minusujcie @$&%@ od siedmiu boleści, co to nie tylko komunikację miejską ale i wszystko inne chcieliby za darmo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  6
  KibiczProstej(2020-03-02)
 • Kazda komunikacja miejska jest dotowana. Komunikacja ulatwia zycie mieszkancom i jest wspomagama z podatkow ktore oni placa .Bo to piemiadz ma sluzyc nam ludziom, a nie odwrotnie. I nie zawsze to co jest ekonomicznie nieoplacalne bo nie przynosi zyskow nie powinno byc wdrazane w zycie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  sfinkamorska(2020-03-02)
 • @cg - Tanie :)))))))
 • @cg - Za tanie ? Chyba dla takich nierobów jak ty co chwila +500 +300,a ja na to muszę ciężko pracować. W ten sposób Pisiory kupily sobie niezbyt myślących ale licznych wyborców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  4
  Anonimek1(2020-03-03)
 • Drożej to ludzie będą pieszo chodzić,co wyjdzie im na zdrowie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Zbyszek64(2020-03-03)
 • @cg - To co proponujesz bilet po 100 zł, czy masz konkretną wizję
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  mbnv,nbmnb.m(2020-03-03)
Reklama