UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trenerka łyżwiarek u prezydenta

Elbląg, Ewa Białkowska i jej mąż Ryszard podczas wizyty w Ratuszu
Ewa Białkowska i jej mąż Ryszard podczas wizyty w Ratuszu (fot. UM Elbląg)

Ewa Białkowska, trenerka kadry narodowej łyżwiarek szybkich była dziś (5 marca) gościem prezydenta Elbląga Henryka Słoniny.

Podczas spotkania w Urzędzie Miejskim prezydent pogratulował elblążance wspaniałych osiągnięć trenerskich.
       - Chciałbym wyrazić uznanie dla Pani ciężkiej pracy i pogratulować tak wielkiego sukcesu – mówił Henryk Słonina. - Trud i wysiłek, który włożyła Pani w przygotowanie łyżwiarek szybkich zaowocował zdobyciem brązowego medalu w sztafecie kobiet podczas olimpiady w Vancouver. Dzięki Pani podczas Igrzysk była także mowa o Elblągu, o naszym lodowisku. Pragnę podziękować za te dobre słowa.
       Życzę również wielu dalszych sukcesów - podkreślał.
       Ewa Białkowska zapewniła, że jest dumna z tego, że pochodzi z Elbląga i przy każdej okazji stara się to mówić: - Na razie nie zamierzam zmieniać adresu, chociaż przyznaję, że z uwagi na specyfikę pracy bardzo dużo czasu spędzam poza domem – zaznaczyła.
       Trenerka naszych brązowych medalistek podzieliła się wrażeniami z pobytu w Vancouver, opowiedziała także o nadziejach i planach związanych z rozwojem łyżwiarstwa szybkiego Polsce.
       Zdobycie olimpijskiego medalu w sztafecie kobiet zbiegło się z 50 rocznicą zdobycia srebrnego i brązowego medalu w tej dyscyplinie przez Elwirę Seroczyńską i Helenę Pilejczyk. W ubiegłą niedzielę (28 lutego), podczas Finału Pucharu Polski w short tracku, w imieniu władz miasta wiceprezydent Artur Zieliński przekazał brązowej medalistce z Squaw Valley - Helenie Pilejczyk serdeczne gratulacje, wyrazy uznania oraz podziękowania za pracę na rzecz rozwoju elbląskiego sportu. Swoją postawą i zaangażowaniem Helena Pilejczyk daje wspaniały przykład kolejnym pokoleniom młodych sportowców. Miejmy nadzieję, że kiedyś i oni ukoronują swoje sportowe dokonania zdobywając olimpijskie medale.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Od kiedy pan Słonina zaczoł się sportem interesowac. Czyżby zbliżały sie jakies wybory.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-05)
 • jakie lodowisko gdzie jest tor do jazdy szybkiej aby pani Ewa mogła tu trenować nie zdala od Elbląga to tutaj jest zdolna młodzież niech Słonina nie dziękuje tylko tor buduje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  panczenistka(2010-03-05)
 • gdyby się interesował, to by wiedział, że to nie była żadna sztafeta. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-05)
 • Wszystkie Panie zwiazane z tą dyscyplina to chluba naszego miasta. A tym panom nawet nie dziękujemy - niech odejdą w cień bo ich niebawem zmiarzdży lokomotywa dziejów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  STARYDINO(2010-03-05)
 • Co za kretyn pisze "zaczoł", a drugi "zmiarzdży"?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  adamba2(2010-03-05)
 • Kolejne kompromitacja UM w Elblągu. Słonina i Zieliński do przerębla!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Walczący Elbląg(2010-03-05)
 • hokejówki niech zakładają - oba.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-05)
 • Niesamowite wrażenia i sukces serdecznie gratuluje Pani Ewie Białkowskiej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ja kibic(2010-03-06)
 • To było jak w bajce. Tyle emocji i wrażeń. Wstyd sie przyznać, alę popłakałem sie z radości. Bardzo bardzo gratuluję i serdecznie dziękuję. Dostarczyła mi Pani Pani Ewo tyle szczęśliwych chwil. Zyczę jeszcze wielu suksesów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  wdzięczny kibic(2010-03-06)
 • Cudownie serdeczne gratulacje. Jest Pani piekną i wspaniałą trenerką. Zyczę dalszych sukcesów. Szkoda tylko, że w Elblągu tak podupadają łyżwy szybkie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  przemysław(2010-03-06)
 • Myślę, że będę wyrazicielem wszystkich elblążan i składam Pani Ewie Białkowskiej serdeczne gratulacje za zdobycie medalu olmpijskiego i za to, że rozsławia Pani nasze miasto. To nie lada wyczyn. Jestem pełen uznanie dla Pani myśli trenerskiej. Zyczę jeszcze wielu sukcesów sportowych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Julian(2010-03-06)
 • a może nastąpią zmiany na lepsze i inne myślenie - oby !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-03-06)
Reklama