UWAGA!

Trochę inny portEl

Po pięciu latach, pięciu miesiącach i pięciu dniach istnienia postanowiliśmy nieco zmienić image Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Jest w nim dużo ze „starego” portElu, ale też sporo nowości, które - mamy nadzieję - sprawią, że nasza gazeta będzie dla Was przyjemniejsza, atrakcyjniejsza i wygodniejsza. Życzymy przyjemnej lektury.

Ten jubileusz „trzech piątek” portElu można opisać liczbami. W tym czasie opublikowaliśmy ponad 18 tysięcy artykułów (4200 w ciągu ostatniego roku). Wy, drodzy Czytelnicy, jesteście autorami 140 tys. komentarzy do artykułów w rubryce „...a moim zdaniem” (39 tys. w ostatnim roku) i 340 tys. postów na HP (106 tys. w ostatnim roku). Średnio każdego dnia notujemy 84 tys. odsłon i 7 tys. użytkowników.
     Dziękujemy Wam za to. To dla nas powód do dumy, który przekłada się na wysoką pozycję w rankingu stat.pl. Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl w kategorii: „Informacje, Media, Prasa” jest tam sklasyfikowana na 1. miejscu w kraju, w kategorii: „Informacje, Media” - na 15 miejscu, zaś w klasyfikacji generalnej - na 185 miejscu na 30 tysięcy sklasyfikowanych stron.
     Jesteśmy też jedną z najstarszych zarejestrowanych gazet w Polsce ukazujących się wyłącznie w Internecie.
     Ale to Wasze zaufanie nakłada na nas również ogromną odpowiedzialność, byście zawsze znajdowali w portElu to, czego od nas oczekujecie.
     Mamy nadzieję, że będziemy razem znacznie dłużej niż kolejne pięć lat, pięć miesięcy i pięć dni...
redakcja i wydawcy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama