UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przecież nikt inny nie podpala na wioskach czy polach w szczególności tych zaniedbanych jak nie rolnicy. Przecież na co dzień spotyka się rolników coś spalających mimo, że nie wolno. Rolnicy tacy jak "Zen"zawsze mają dużo do powiedzenia i broni rolników, bo sam nim jest, wystarczy tylko trochę się zainteresować, żeby potwierdziło się to, co napisałem!
  • Nie słyszałem o tym, żeby jakieś informacje były o tym, że rolnicy podpalają swoje pola to jakaś bujda, już od dawna tego nie robią. Zawsze w mediach podają, że się palą jakieś nieużytki, trzcinowiska czy jakieś tereny wokół stawów jak w wyżej wymienionym art. czy jakieś trawy jak na Dębicy, to co na Dębicy uprawia się jakieś pola, albo jakieś rowy czy nasypy kolejowe. Nie słychać nigdzie o tym, żeby gdzieś się pole paliło i żeby właściciel je sam sobie podpalił. Teraz nie ma zaniedbanych pól, bo kto ma swoje pola to je uprawia. A to, że ktoś coś pali na wiosce to może sobie ognisko palić.
  • @Zen - Na Dojazdowej ciagle jakis idiota się znajdzie który lubi wzniecać pożary
  • @Zen - Wypala sie trawe przy rowach a nie pola lamusie garbaty hehehee
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Konstytucjonalista(2020-04-29)
  • @Zen - To powiedz, co ci rolnicy stale spalają w rozpalonych przez siebie ogniskach??? Jacy ci rolnicy porządni według Ciebie a w gruncie rzeczy chamstwo niepatrzące na nikogo, taka jest prawda panie rolniku !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    zenobiusz(2020-04-30)
  • @zenobiusz - Stale rozpalony to jest ogień olimpijski na czas Igrzysk, a nie ogniska na wsi. A na wsi już od dawna żyją kulturalni ludzie. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale tak jest wszędzie, nie tylko na wsi.
  • @Zen - A na wsi już od dawna żyją kulturalni ludzie. Ale się uśmiałem, powiedz w jakiej wsi??? Ja takiej nie znam!!!!!
  • @Zen - Pewnie tym kulturalnym jesteś tylko Ty !!!
Reklama