UWAGA!

Twoje dziecko w krainie dźwięków

2008-09-29
16:30

Jeśli pragniesz intensywnego rozwoju swego dziecka w pierwszych latach jego życia to zapisz je na ciekawe zajęcia dla najmłodszych.

Programy obejmują trzy kategorie wiekowe:
     -Niemowlaki w krainie dźwięku (od 4-ego miesiąca życia)
     -Szkraby i Muzyka ( od 2-ego roku życia)
     -Dźwiękoludki ( od 4-ego do 6-ego roku życia).
     
     Niemowlaki w Krainie Dźwięków
     
     Robby ... tak nazywa się maskotka w programie dla niemowląt od 4. miesiąca życia.
     W prostych zabawach muzycznych bohater ten towarzyszy różnym fazom rozwoju dziecka. Przy uwzględnieniu różnych kanałów postrzegania i doświadczeń sensomotorycznych, proponowane są dzieciom różnorodne formy pierwszego kontaktu i percepcji muzyki. Istotą projektu jest zasada "swobodnego odkrywania", która daje dzieciom możliwość poznawania proponowanych rzeczy na własnym, samodzielnie wybranym poziomie nauczania. Podczas zajęć chwilami rola rodziców ogranicza się do pozycji obserwatorów, zbierających owoce swojej dotychczasowej aktywności. Uczestnicy zajęć to dzieci od 4. do 18. miesiąca życia (z jednym z rodziców lub opiekunem). Materiały: kolorowa książeczka. Czas trwania kursu: 1 roku.
     
     Szkraby i Muzyka
     
     Program przeznaczony dla dzieci od 2-ego do 4-ego roku życia. Zajęcia grupowe 8-12 dzieci w towarzystwie rodziców. Śpiew, taniec, ruch, słuchanie , zapoznanie dzieci z różnymi instrumentami muzycznymi, układy choreograficzne, wykonywanie małych prac plastycznych. Wyszkolona kadra nauczycielska, materiały - podręczniki i płyty CD Yamaha.
     
     Dźwiękoludki
     
     Program przeznaczony jest dla dzieci od 4-ego do 6-ego roku życia. Głównym celem jest rozwój słuchu, ponieważ w tym okresie rozwija się on najintensywniej. Program jest elementarnym wychowaniem muzycznym (poczucie rytmu, melodii i harmonii) z podstawami gry na instrumencie klawiszowym. Materiał przeznaczony jest na dwa lata nauki. Podręczniki i nagrania Yamaha Education. Metody nauczania uwzględniają wiek, stan rozwoju dziecka, i wykorzystują naturalne metody percepcji charakterystyczne dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Włączenie rodziców w proces nauczania wpływa korzystnie na rozwój dzieci. Zajęcia odbywają się w grupach do 6 osób.
     
     

 


     Lekcja próbna gratis. W razie pytań można skontaktować się telefonicznie pod numerem 055 648-68-28 lub 0608-27-15-38, a także osobiście w siedzibie naszej szkoły YSM na ul. Płk Dąbka 79 w godz. : 14.30 - 20.30 od poniedziałek do piątku.
     
     
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej