UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czasy stalinizmu były straszne, mam nadzieję że czasy kaczyzmu nie będą aż takie masakryczne.
  • Czasy kaczyzmu są jeszcze gorsze
  • MariuszLewandowski-Fc Będą. Jutro mamy w Elblągu tak zwanych "Obrońców konstytucji"- Sprawa Elbląska pokazała jak działało sądownictwo to wnukowie tamtych "Sędziów"chcą żebyśmy bronili ich prawa do bycia nadludźmi którzy wszystko mogą a nic nie muszą i na których pensje mamy się składać ja tępe bydło bez prawa do pytania co dla nas za te pieniądze robią. Jak ja znam nasze pożal się Boże sądownictwo to jak PIS prawidłowo uchwali odpowiednie ustawy to bez skrupułów ludzi niezaszczepionych będą wysyłać do łagrów i gułagów bez mrugnięcia okiem tak jak posłali już setki żeby zrobić sobie statystyki Warto o tej sprawie pamiętać zanim to młodych ludzi zaczną sadzać tysiącami za złe spojrzenie w stronę "Składu Orzekającego"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2021-07-17)
  • A ja mam nadziej ze mało prawdopodobne ponowne czasy Tuskizmu nigdy nie następną bo były i mogą być gorsze od stalinizmu
  • @MariuszLewandowski-Fc - Potworny, antypolskki bełkot!!!
Reklama