UWAGA!

Uśmiech klientek to rzecz bezcenna

 
Elbląg, Uśmiech klientek to rzecz bezcenna

 Własną firmę Bra-Fitting Salon Neomi prowadzę od kwietnia ub.r. Brafittingiem zajmuję się już jednak od ponad trzech lat. Zaczęło się w momencie, gdy zorientowałam się , iż moje biustonosze w żaden sposób nie pasują na mój biust. Zaczęłam poszukiwać rozwiązania problemu

 Nawiązałam kontakt z firmą prowadzącą szkolenia. Tam dowiedziałam się , że 80 proc. kobiet nosi źle dobrany biustonosz oraz jak powinien wyglądać ten prawidłowy. Zdobytą wiedzę i umiejętności przetestowałam na sobie. Szybko zweryfikowałam swój rozmiar i poczułam, co to znaczy nosić właściwy rozmiar biustonosza. Biust na odpowiedniej wysokości, fiszbiny dopasowane, tył nie unosi się do góry, ramiona odciążone i kształt miseczki odpowiedni do mojego kształtu biustu. Rewelacja. Czułam się komfortowo. Idąc ulicą obserwowałam biusty innych kobiet i serdecznie im współczułam. Pomyślałam, że swoją wiedzę i umiejętności mogę jakoś wykorzystać i pokazać innym kobietom, że biustonosz to nie tylko zło konieczne.
       Zostawiłam swoje dotychczasowe zajęcie, czyli 18 lat pracy na etacie urzędniczym i odważyłam się założyć własną firmę. Obawy były ogromne, zwłaszcza, że zainwestowałam w nią wszystkie swoje oszczędności. Przeszłam kolejne szkolenia i otrzymałam certyfikat z brafittingu oraz odbyłam szkolenie doskonalące wiedzę w zakresie profilaktyki raka piersi wraz z elementami samobadania piersi organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy w Gdańsku.
       Od tego czasu moje życie uległo ogromnej zmianie. Poznaję nowych, ciekawych ludzi, nawiązuję kontakty biznesowe w całej Polsce, jestem w ciągłym ruchu, a do domu wracam wieczorem. Sama decyduję o kierunku rozwoju mojej firmy, kalkuluję wydatki, ustalam harmonogram kampanii reklamowych, współuczestniczę w eventach. Obserwuję trendy mody, by być na bieżąco z kolorystyką i zapewnić swoim klientkom nie tylko doskonałe dopasowanie rozmiarowe, ale też nietuzinkową, ciekawą kolorystykę. Dopiero teraz w pełni wykorzystuję swoją wiedzę pedagogiczną i menedżerską zdobytą w czasie studiów. Żyję na pełnych obrotach, firma pochłania cały mój czas i energię. Nawet dotychczas wolne soboty teraz są zajęte. Do godz. 14 jestem w salonie, a popołudniami organizuję spotkania z kobietami i szkolenia. Urlop to tylko marzenie.
       Mimo to jestem bardzo szczęśliwa, choć czasami trochę zmęczona. Mam wspaniałego męża i córkę. Pomagają mi, wspierają w realizowaniu mojej pasji. Widzą mnie rzadko, ale za to bardziej uśmiechniętą i energiczną. Ponadto miny moich klientek, ich radość, zdumienie, uśmiech na twarzy to rzecz bezcenna.
       Mam świadomość, że zmieniam życie wielu pań. Dzięki mojej pracy czują się (i są) ładniejsze, atrakcyjniejsze, pewniejsze siebie. Mogą realizować się zawodowo i towarzysko, bo przecież ten nowy dopasowany biustonosz potrafi zmienić życie kobiety.
       Tak jak zmienił moje.
      
       Esej autorstwa pani Joanny Kałmuczak zdobył wyróżnienie w konkursie dla kobiet przedsiębiorczych, który został zorganizowany przez Elbląską Gazetę Internetową portEl.pl oraz Urząd Pracy w Elblągu.

      
      
      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama