UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Daliśmy się wpuścić w panikę . Pod płaszczykiem wirusa bogaci będą jeszcze bogatsi a biedni jeszcze biedniejsi
  • @Fill - Mądre słowa!!
  • @Fill - mam 30 lat i choroby współistniejące i nie wiadomo czy przeżyję wirusa. Rozumiem że panikuję? czyli te prawie 300 ludzi którzy zmarli na koronawirusa w polsce i tysiące na świecie to czyjś wymysł?
  • W wypadkach drogowych więcej zginęło a samochody dalej jeżdżą.
  • człowieku co ty porównujesz????? niektórzy giną w wypadkach z własnej głupoty!!!!! Selekcja naturalna!!!!
  • Nie ważne z czyjej głupoty ludzie giną w wypadkach liczy się ilość zgonów.
  • to śmierć samobójców też zaczniesz zliczać???? Ludzie którzy umarli przez koronawirusa mogli żyć, gdyby nie bezmyślne rozsiewanie tej zarazy!! Umierają na to dzieci, dorośli, starcy, po prostu ludzie niczemu niewinni !! Chory zarazi, sam z tego wyjdzie ale już drugiemu się nie uda. Sam nie wiem jak przejdę tą chorobę bo kiedyś ledwo wyszedłem z cieżkiego zapalenia płuc i jak wirus przejdzie mi na płuca to może być cienko a mam dopiero 36 lat i też chcę żyć. Zachowajmy chociaż w tej sytuacji trochę rozumu i jeśli możesz to unikaj kontaktów z innymi ludźmi a jeśli wykluczyć tego nie możesz to zachowaj chociaz minimum bezpieczeństwa. Tylko w taki sposób unikniemy rozsiewania tej choroby i zminimalizujemy liczbę zarażonych!!!
  • Jeśli by zliczyć wszystkie zgony to korona jest faktycznie marginalna.
  • Czego nie rozumiesz????? Jest przykład koronawirusa i wypadków drogowych. Koniec kropka Nie ma sensu wprowadzać innych powodów np samobójstw, można jeszcze zawały, niewydolność krążeniowo-oddechową, śmierć przy porodzie itp. .To nie ma wcale sensu i do niczego nie prowadzi.
  • No i co z tego, że z własnej głupoty? To nie zmienia faktu, że co roku ginie ok 3000 w wypadkach i jakoś nie zakazują samochodów. Z mostów do rzeki też skaczą, to co mają te mosty rozbierać? A i z wysokich pięter skaczą a czasami spadają to co to jest powód do zakazu budowania wysokich pięter?
  • Statystycznie w Polsce dziennie umiera 1100 osób. Na koronkę 10.Czego nie rozumiesz jeszcze?
Reklama