UWAGA!

V Elbląskie Targi Pracy

Elbląg, V Elbląskie Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu wspólnie z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu organizują V Elbląskie Targi Pracy, które odbędą się w najbliższy wtorek 27 maja w godz. 10-15 w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ul. Grunwaldzkiej 135.

Dla osób poszukujących pracy przygotowanych zostanie 45 stanowisk targowych, na których pracodawcy z Elbląga i okolic będą oferowali posiadane wolne miejsca pracy, a firmy szkoleniowe przedstawią możliwości zdobycia nowych kwalifikacji potrzebnych na lokalnym rynku pracy.
     Pracodawcy przedstawią podczas Targów między innymi oferty w zawodach: stolarz, pracownik handlu, fryzjer, różne zawody w budownictwie, kucharz, grafik komputerowy, szwaczka.
     Swoją ofertę przedstawią również służby mundurowe tj. straż graniczna i wojsko.
     Biuro Pracy Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych przedstawi oferty pracy dla osób z grupą niepełnosprawności.
     Powiatowy Urząd Pracy i Młodzieżowe Biuro Pracy OHP przedstawią oferty pracy będące w ich ewidencji, zarówno pracy w kraju jak i zagranicą. Przy stanowiskach PUP i MBP obecni będą również doradcy zawodowi, służący swoją radą osobom potrzebującym wsparcia w podjęciu decyzji związanej z zatrudnieniem.
     Na Targach Pracy nie zabraknie również przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Specjaliści tych instytucji będą prowadzili porady prawne z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wszystkie za 1126 zł. O 70 km dalej w 3miescie za tą sama pracę dostaje się 2000 2400 brutto.
 • Tak nawiasem mówiąc to jestem ciekawa, dlaczego od lat słyszę, że w Elblągu nie da rady więcej zarabiać bo to trudny rejon. Kto tak ustalił?
 • ha ha śmiechu warte
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elbin g(2008-05-26)
 • Moje za ciecia pójdę do jupi :D
 • dziaj wydalem prawie 200 na kolacje- i jak tu ma czlowiek przezyc za 1000?? plus oplaty itp itp
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  janniezbedny(2008-05-26)
 • a nie jest 'trudny'??, nic w Elb nie ma, ludzie pracują tu, żeby egzystować (po 20 godzinie nic sie nie dzieje, wszyscy mam wrażenie siedzą w domach przed tv, dlatego że nie mają pieniędzy, w sensie pójść do miasta, restauracji, na piwo), może się mylę
 • to chore pracujesz caly miesiac i nie stac cie na to zeby oplacic cale mieszkanie, samochod, coskupic, pobawic sie, ,TO CHORE!!!!! i musimy zyc wtakim miescie; /
 • k. u ra a jupi 3.50 zagodzine to samo kobra, ludzi juz nie maja chetnych to zaraz beda brac inwalidow bo emeryci ktorych brali juz nie zyja. ..
 • Targi pracy - śmiech buehehehe, w Elblągu jest kilka porządnych firm co płaci sensowne pieniądze - na palcach jednej ręki idzie policzyć. Reszta płaci 1126 brutto bo na umowe zlecenie nikt już nie chce pracować. Ludzie jak ja szukałem pracy - i choć jestem po studiach i posiadam doświadczenie w zawodzie to przeglądałem oferty z trójmiasta bo tu, żal mówić -TRAGEDIA - 1500 netto to już był szał. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  realista(2008-05-26)
 • A ja szukam pracy w porcie morskim ! Za jakieś 5000 zł brutto. Morze być w Zarządzie lub Radzie Nadzorczej wówczas jakieś 15000zł
 • kto pisze taki komenty??? żal
 • Ten gościu "pod krawatem" trzyma swoją teczkę prawie tak jak Stauffenberg w Kwaterze Hitlera w Gierłoży pod Kętrzynem. Dobrze, że się nie wysadził w powietrze, bo byłoby szkoda zwłaszcza tej ładnej blondynki co koło niego siedzi!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wilczy Szaniec(2008-05-27)
Reklama