UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "patrioci"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    68
    18
    żal patrzeć(2022-03-07)
  • @żal patrzeć - Może chcę wyjechać do Rosji.
  • @żal patrzeć - Co w tym złego, że nie czują się patriotami i chcą stąd uciec? Mają tu na siłę siedzieć i się męczyć pod okupacją POPiSu, bo Polska to bla, bla, bla. .. ?
  • @żal patrzeć - Każdy uczciwy człowiek powinien już dawno opuścić ten grajdoł kleszków i cwaniaków. Niech kleszki i cwaniaki sobie sami żyją i na siebie robią. Prawdziwy Polak wyjeżdża z tej "Polski"
  • Współczuję tym ludziom jeśli myślą, że jak wybuchnie wojna na szerszą skalę to dostaną się do Ameryki XD. Oni nikogo nie przyjmą, bo zamkną w ciągu chwili wszystkie linie lotnicze i rejsy, mało tego nawet do Afryki się nie dostaniecie :D. Więc po co to, na co to, czy 180 osób dziennie aż tak nie myśli?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Matejko28(2022-03-07)
  • @żal patrzeć - Ale bardzo prosze helm proca i wojowac za mateuszka i kaczorka ja nie mam zamiaru Hashtagi: #Obserwator
  • Rosyjskie trolle. A redakcja jeszcze podsyca nastroje. I proszę tych ludzi nie nazywać debilami to przecież "patrioci". Może łagodnie mówiąc nie lubię naszej polityki lecz Kocham Mój Kraj i mimo lub nawet dla tego że mam rodzinę jestem gotów walczyć i oddać za nich życie!
Reklama