UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przymrużam oczy i widzę w maskach, zaszczepionych preparatem od gatesa, z czerwoną błyskawicą i ukrainska flaga na profilowym. Gdzieś tam widnieje napis wolne media. Pełny bak plus dwa kanistry paliwa w bagazniku, kilka workow soli i cukru w torbie. ot obraz "nowoczesnego proeuropejskiego wolaka". -idioci. Najpierw nie idą do wyborów, lub idą ale głosują na bandę dwojga. a nastepnie uciekają z tego kraju. Jak ta Polska ma istnieć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    55
    11
    Jestem w szoku.(2022-03-07)
  • @Jestem w szoku. - Ja to nawet nie rozumiem, po co im te paszporty? Kraje UE ich nie wymagają. Z kolei kraje, które ich wymagają nie chcą Polaków. Bo chyba nie myślą, że gdy wojna dojdzie do nas (a dojdzie), to polecą do Ameryki siedzieć na socjalu?
  • @Jestem w szoku. - Bez sensu ten artykuł. Bo teraz napędzi w urzędzie taki kocioł i młyn, że kolejka do 2023 roku nie dostaniemy paszportu w prostej wakacyjnej urlopowej sprawie. .. a w ogóle tych z Gdańska won na koniec kolejki. Ja Wam powiem gdańszczanie. , Najmniejsze kolejki są w małych gminach podkarpackich. Tam zasuwajcie po paszporty. A tak po prawdzie szkoda tej Ukrainy, miłością do nich nigdy nie pałaliśmy, pomoc oferujemy na poziomie od granicy i nic ponadto, wszystkie te fake-newsy, że samoloty im podarujemy pic na wodę fotomontaż, od NATO Ukraina dostała wała a my jesteśmy jego częścią.
  • Już o szczepionkach geniuszu w onucach nie piszesz, przemianowałeś się?
Reklama