UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W konkursie międzyszkolnym choinki świeciły przykładem

Elbląg, W konkursie międzyszkolnym choinki świeciły przykładem
fot. policja

Policjanci z Elbląga rozstrzygnęli konkurs o bezpieczeństwie na drodze. Zadaniem uczniów ze szkół podstawowych było stworzenie ozdób choinkowych nawiązujących do zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci miały udekorować nimi choinki i wysłać zdjęcie policjantom. Spośród nadesłanych fotografii policjanci wyłonili te najciekawsze.

Jeszcze przed świętami wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego ogłoszono konkurs o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Organizacją zajęli się policjanci z wydziału ruchu drogowego elbląskiej komendy. Międzyszkolny konkurs, którego zadaniem było stworzenie ozdób choinkowych „w tonie” bezpieczeństwa okazał się doskonałym pomysłem profilaktycznym. Spośród zgłoszonych prac komisja wybrała trzy „choinki”, których autorzy zostali zaproszeni do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Podczas wizyty uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe, poznają pracę policjantów, odbędą ciekawą lekcję dotyczącą bezpiecznych zachowań na drodze.
      
       Laureatami konkursu zostali uczniowie:

       - Szkoła Podstawowa w Zwierznie (klasa VI),
       - Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu (klasa Vd)
       - Szkoła Podstawowa w Pogrodziu (klasa IV).
       - Wszystkie prace były bardzo ciekawe. Chcemy dodatkowo wyróżnić zaangażowanie uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu, Szkoły Podstawowej w Żurawcu oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku, z której do konkursu zgłosiło się aż 9 klas. Duże zaangażowanie w naszą inicjatywę świadczy o tym, że temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest cały czas aktualny – zauważa asp. szt. Wiktor Kaczmarek z elbląskiej drogówki. Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama