UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Wstyd mi za was - Porody rodzinne powinny byc dozwolone tylko w domach i w dodatku odpłatne. Beda aie teraz krecic po szpitalu: tatusiowie, wujkowie, dziadki, swatki, itp. Nie wolno do tego dopuścić.
  • @Wstyd mi za was - Gelertowa ma to gdzieś, bierze ponad 25 tysięcy zł pensji co miesiąc i jest happy
  • A kto ten syf potem w domu posprząta ?; -)Jak Tatuś na pępkowym będzie 48 godzin.
  • @Wstyd mi za was - Prosze was. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem do cholery. Osoba towarzysząca ma opuścić szpital do 2h po urodzeniu. To gdzie będzie się do cholery kręcić po szpitalu chyba logiczne ze cały czas poświęci mamie i dziecku. Co Wam to przeszkadza egoistyczne, ze ojciec będzie przy narodzinach SWOJEGO dziecka tak samo jest jego jak rodzącej kobiety i ma do tego pełne prawo. I dla kobiety rodzącej to mniejszy stres mieć kogoś przy sobie. Ciekawe czy Wy mając kogokolwiek w ciężkiej sytuacji w szpitalu nie chcielibyście być obok niego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Radek87(2021-02-17)
  • @Wstyd mi za was - szkoda mi Ciebie strasznie, widac masz w sobie duzo zlych wspomnien i zlosci. Idz do kosciola wypedz tego diabla, a tak naprawde to pier. .. .dolnij sie w czesc powyzej szyji :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Alina bez klina(2021-02-17)
  • @Alina bez klina - W polskim kościele to się diabła możesz nabawić, a nie wypędzić.
Reklama