UWAGA!

W WORD wygodniej

Zaczęliśmy od najniższej kondygnacji, by jak najszybciej usprawnić wszystkie procedury egzaminowania przyszłych kierowców - tak o rozpoczętej w tych dniach modernizacji mówi Stanisław Lecheta, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

- Remont utrudnia oczywiście codzienną pracę moich podwładnych, ale robimy wszystko, by nie odczuli tego nasi klienci - dodaje szef WORD.
     Kompleksowa modernizacja obiektu WORD przy ul. Skrzydlatej potrwa do kwietnia przyszłego roku. Prowadzona jest etapami. Na pierwszy ogień poszły te miejsca, w których codziennie obsługiwanych jest od 100 do 150 kierowców lub kandydatów.
     Na parterze tworzona jest ta część ośrodka, w której petenci załatwiają wszystkie sprawy związane z egzaminem na prawo jazdy. Powstaną tam m.in. sale komputerowe do przeprowadzania części teoretycznej i bardzo potrzebna poczekalnia dla osób czekających na egzamin praktyczny.
     Na drugim piętrze powstanie Centrum Badania Kierowców: - Będą tam przyjmować lekarze orzecznicy, laryngolog, okulista i neurolog - tłumaczy Stanisław Lecheta. - Wszystko po to, by konieczne badania załatwić na miejscu, bez biegania po przychodniach. Będzie tutaj także pracownia badań psychologicznych oraz wygodne sale wykładowe i jedna duża konferencyjna.
     Modernizacja w całości finansowana jest ze środków własnych WORD.
     
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Swoich podwładnych to sobie znajdź na swoim prywatnym folwarku buraku 2) przejełeś schedę po łapówkowiczach i nikomu się nie podlizuj bo jeżeli tak będziesz robił to też będziesz siedział 3)pochwal się ilu egzaminowanych zdaje za pierwszym razem a ilu oblewa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2006-10-16)
 • Rzeczywiście - już na zewnątrz budynek WORD jest przykładem "prostackiej myśli architektonicznej - tzw. inż. arch. wykształconych w realnym PRL-u". Oni "zeszpecili" Elbląg w wielu miejscach i mozna tu długo wymieniać: a więc bunkier-blok przy postoju Taxi ul. Krótka, bunkier-bloki otaczjące piękny budynek Sądu od strony 1 -ga Maja i Hetmańskiej, czy bijący rekardy architektonicznego prostactwa - d. Dom Towarowy "Feniks". T ci panowie "architekci z Bożej łaski", Hołda, Góralski, Kaniewski i inni. Wracając do budynku WORD-u, a zwłaszcza jego wnetrza: tam każdy się czuł jak petent w biurze d. GS "SCH", czy baraku kółka rolniczego. I to jest cud, że ktoś wreszcie tą ohydną budowlę zauważył i przeznaczył do estetyzacji.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  A,B,C+Lanz Buldogg(2006-10-16)
 • Po co oblewacie kursantów w skali 99 do 1 , po to żeby zarobić na "swój" ośrodek .To się nadaje do prokuratury!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2006-10-16)
 • To prawda dopóki WORD będzie utrzymywany przez kursantów i zdających na prawko, dopóty będą oblewać 99% , by zarobić na swoje pensyjki i gabineciki. Tym powinna zająć się prokuratura i nasz mądry rząd, aby ukrucić zapędy panów egzaminatorów.
 • straszne... proponuje najpierw zajac sie zdawalnoscia a raczej jej brakiem niz budynkiem... dobrze by bylo rowniez wprowadzic jaka kolwiek koordynacje dotyczaca dat egzaminow... biedni kandydaci na kierowcow musza placic ze remont ... porazaka nie chodzi tylko o pieniadze ale rowniez o stres jaki musi doswiadczac kazdy kursant..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kandydatka na kierowce(2006-10-18)
 • Jakby każdy kursant przygotował się do egzaminu to by nie było problemów ze zdawaniem. Jak się jedzie przez miasto i widzi się co "L" wyczyniają to w głowie się nie mieści, a później pretensje, że egzaminator nie zalicza wam egzaminu. Troszeczkę samokrytyki. Nauczcie się jeździć, a dopiero później zapisujcie się na egzamin.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MałaMi(2006-10-19)
Reklama