UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty, które budują pozytywne relacje

 
Elbląg, Warsztaty, które budują pozytywne relacje

Za niespełna dwa tygodnie rusza kolejna edycja Letniej Szkoły Edukacji Artystycznej (LSEA) – interdyscyplinarnych warsztatów skierowanych do osób z niepełnosprawnościami. Ta forma aktywnego wypoczynku, połączonego z twórczą pracą, cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem, dlatego też tegoroczna pula dostępnych miejsc szybko się skończyła.

Działanie to kierowane jest do młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnościami oraz wolontariuszy.
       Wspólna praca artystyczna podczas tygodniowych warsztatów sprzyja budowaniu pozytywnych relacji i więzi wśród uczestników Szkoły, mocno integruje, uczy empatii i zrozumienia potrzeb innych osób.
       Tematem wiodącym Szkoły są pasje. Podczas realizacji warsztatów wykorzystywana będzie metoda projektu oraz metody aktywizujące grupę, elementy pedagogiki zabawy. Zajęcia odbywać się będą nie tylko w pracowniach artystycznych Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, ale także w plenerze – w Lawendowym Muzeum Żywym im. Jacka Olędzkiego w Nowym Kawkowie oraz w Stodolarni w Oleśnie.
       Finał, czyli prezentacja efektów wszystkich form warsztatowych i pozostałych działań w ramach projektu odbędzie się w ostatni dzień Letniej Szkoły, 26 lipca 2019 r.
       Organizatorami LSEA są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art.”. Współorganizatorem warsztatów w Oleśnie jest Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi „Oleśno – wieś z pomysłem”.
      
       Zadanie realizowane w ramach projektu "Sztuka Kontaktu", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama