UWAGA!

"Wieczór piwny" w Da Vinci

 "Wieczór piwny" w Da Vinci

Jutrzejszy wieczór zapowiada się nie lada smakowicie. Już w najbliższy piątek w Pizzerii Da Vinci zagości prawdziwa gratka dla fanów złocistego trunku, czyli „Wieczór opowieści o piwie”. Jest to idealne miejsce i okazja, aby zapoznać się ze wszystkimi „smaczkami” tworzenia. Jeśli interesuje Was proces produkcji, warzenia i droga jaką pokonuje Wasz ulubiony napój zanim znajdzie się w kuflu, to zdecydowanie nie może Was tam zabraknąć.

Mimo, że można nazwać to wykładem, to nie można nazwać tego suchą teorią. Zwłaszcza jeśli mówimy o piwie. Będą ciekawostki ze świata browarnictwa, zabawy i konkursy. Prowadzący obalą też parę mitów np. teorię o rozwodnionym piwie z beczki. Każdy z obecnych będzie miał okazje sam „liznąć” temat i posiąść, bądź co bądź , tajemną sztukę warzenia. Nie obędzie się także bez niespodzianek. Rozpoczęcie już o godz.19. Przy takiej okazji po prostu nie wypada się spóźnić.
      
       Tak się składa, że „Piwnym Wieczorem” w Da Vinci rozpoczynają się również karnawałowe ostatki. Czyli będzie się działo. Już w sobotę czeka Was świetna zabawa. Największe hity, grane przez profesjonalnego Dj`a wprowadzą Was w iście karnawałowy nastrój. Warto więc zabrać znajomych i odwiedzić Pizzerię Da Vinci. Na pewno nie pożałujecie. Jak zwykle do dyspozycji solidnie wyposażony bar i szerokie menu, w którym każdy znajdzie „coś na ząb”. Nie ma też obaw, że ktoś zamknie Wam drzwi przed nosem. Tam zawsze zabawa trwa do rana.

 


       Pizzeria Da Vinci
       Elbląg ul. Wigilijna 19-21
       Tel. 55 641 27 00
       davinci.elblag.pl

      
       ----reklama----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie