UWAGA!

Wielka Wyprzedaż SUV-ów Citroëna

 Wielka Wyprzedaż SUV-ów Citroëna

W salonie Citroën HADM Gramatowski w Elblągu trwa Wielka Wyprzedaż! Na Nowe Suvy C5 Aircross i C3 Aircross można teraz uzyskać, aż 10 000 zł rabatu! Oferta dotyczy aut z wyprzedaży rocznika 2019 i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

SUV Citroën C5 Aircross to prawdziwy SUV ze zwiększonym prześwitem oraz designem podkreślającym solidność i siłę. To stuprocentowy Citroën o wyjątkowym charakterze i wyrazistych akcentach stylistycznych. Samochód jest wyposażony w duże koła, osłony progów i nadkoli oraz relingi dachowe. Dzięki trzem niezależnym, przesuwanym i składanym siedzeniom z regulowanymi oparciami w drugim rzędzie nowy SUV Citroën C5 Aircross jest najbardziej modułowym i przestronnym

 

samochodem w segmencie SUV. Bagażnik o pojemności od 580 do 720 l wyznacza nowy standard w swojej kategorii. Dodatkowo samochód może być wyposażony w 20 systemów wspomagających prowadzenie i sześć technologii usług towarzyszących.

SUV Citroën C3 Aircross wyróżnia się w świecie SUV dzięki świeżemu, pełnemu mocy designowi oraz oryginalnej sylwetce. Muskularne linie wysokiej i krótkiej maski wskazują na bezpieczeństwo i solidność konstrukcji. Charakterystyczna identyfikacja świetlna z przodu i z tyłu przyciąga wzrok. Design jest harmonijny, zbalansowany, pozbawiony zbędnych, krzykliwych akcentów. Ten samochód realizuje charakterystyczną koncepcję stylistyczną Citroëna z dwoma rzędami świateł z przodu. Dzięki nim samochód jest pełen ekspresji i jednocześnie nawiązuje do innych modeli gamy Marki. Citroën C3 Aircross jest wyposażony w poszerzone nadkola oraz panele progowe, chroniące przed drobnymi uszkodzeniami. Wszystkie te rzeczy czynią Citroena C3 Aircross wyjątkowym i wyróżniającym się w swej klasie.

Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie. Już teraz przyjdź i skorzystaj z rabatów.
      
       Zapraszamy do naszego salonu Citroëna

Warszawska 87

82-300 Elbląg

tel. +48 55 230 40 73


       ----- artykuł sponsorowany -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie