UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Yyhk - może niech każdy myśliwy sam strzeli sobie w łeb. Będzie prościej. I taki łeb niech żona powiesi sobie nad kominkiem.
  • Lecz się lewaku, ja bym Ci tego nie zrobił co wypisujesz, bo człowiek to człowiek, każdemu należy się szacunek, choćby odrobina
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Myśliwy(2021-03-18)
  • @Myśliwy - Rozumiem, ze słowo "lewak", to obelga? Z czego człowiek ma sie leczyć. Wy "prawacy"robicie, co Wam każą lepsi, wierzycie w co Wam każą lepsi, Macie światopogląd, jaki Wam każą lepsi. Smutne życie macie, naprawdę. Nie jestem "lewakiem", ale "prawakiem"nie będę nigdy, mam osobowość.
  • Nie, lewak to nie obelga, lewak to ktoś kto wchodzi w butach w moje życie, kulturę, obyczaje. Lewak wie lepiej, co jest dobre dla MOJEGO dziecka, chętnie nakazuje jak je wychować choć sam dzieci nie ma. Lewak uwielbia dotacje, fundacje, rekompensaty, podatki czyli żyć na czyjś rachunek. Lewak wyrównuje życiowe szanse czyli tym co pracują karze pracować jeszcze ciężej (poprzez nakładanie wyższych podatków), żeby ci co nic nie robią mieli godne życie. Lewak zna się na lesie, zwierzynie, walczy o los zwierząt, choć jego biotop to zazwyczaj małe mieszkanie w miescie koniecznie z szybkim netem, a ci co robią w terenie, mają odpowiednie przygotowanie to przecież mordercy którzy powinni sobie strzelić w łeb.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Myśliwy(2021-03-18)
  • @Myśliwy - Czyli pierwsza lewacka banda to personele naziemne, druga to przedstawiciele umiłowanej siły przewodniej wszak jedni i drudzy włażą w nasze życie w gumofilcach i doskonale wiedzą, czego nam trzeba żebyśmy mogli być szczęśliwi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-03-19)
Reklama