UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Myśliwy - nie jestem lewakiem, poglądy mam prawicowe. Wiesz dlaczego nie lubię myśliwych? Otóż dlatego, że głupie polskie prawo daje wam możliwość prowadzenia polowań również na gruntach prywatnych, które do was nie należą. To oznacza, że możesz na moim gruncie zabić zwierzę, które ja chciałbym ocalić. W normalnym kraju prawo do powszechnego posiadania broni jest oczywistością. Gdybyś wszedł na moją działkę ze swoim sztucerem z miejsca dostałbyś ode mnie parę gram ołowiu. I twoi koledzy myśliwi również. Ręka by mi nawet nie drgnęła. Niestety, prawo jest po waszej stronie, bo jesteście reliktem komuny, w którym partyjni towarzysze przy wódeczce w lesie załatwiali swoje szemrane interesy, a komuna trzyma się jeszcze w Polsce całkiem mocno. Na razie czujecie się panami, bo macie broń i uważacie, że nikt wam nie podskoczy. Ale to się kiedyś zmieni i ludzie będą do was strzelać tak samo, jak wy strzelacie do zwierząt w imię waszych chorych ideologii.
  • akurat z jednym się nie zgodzę, właściciel gruntu może swoją działkę wyłączyć z polowania i przynajmniej na swoim jakiś tam azyl dla zwierzyny utworzyć
Reklama