UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sprawdz kolinski kto tam mieszkal i doprowadzilbudynek do takiego stanu? Czerwona cholota ktora tam zakwaterowano w 1945 roku wprost z bydlecych wagonow. Tak twoi czerwoni kamraci dbali o wszystko co dostali na ziemiach odzyskanych na wlasnosc. Tak zachowuje sie wychwalana przez ciebie komuna. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Kreciol(2020-12-02)
  • @Kreciol - Kreciolek, najpierw wszystko ladnie odgruzowalim, wybudowalim wiele nowych kamienic i tych blokowisk jak na Zawadzie, zebys mial gdzie mieszkac, pracowalim jak te mrowki, bo mowili nam, ze za komuny i tak wszystko bedzie nasze, a skąd moglim wiedziec, ze przyjdzie Unia i to co miaĺo byc nasze rozdrapali inni i postawili Biedronki, zebysmy z glodu nie umarli. Ty pewnie teraz juz nie mieszkasz na Zawadzie, bo se w tym dobrobycie postawileś niezłą chałupe, ja juz jestem na emeryturze i dajcie mi spokoj z tą komuną jak sie urodzilem to ona juz byla, teraz mowią ze jej juz nie ma, a ja ją wszedzie widze. .w urzedzie, w policji to samo jest w rzadzie. Ach szkoda gadac styropian sie wszedzie sypie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Stary Jemga.(2020-12-02)
  • @Stary Jemga. - Tym bardziej nie rozumiem. Skoro wszystko stawialiscie towarzyszu to dlaczego o to nie dbaliscie? To jest podstawowa roznica komuchow i wolnych ludzi. Dbanie o majatek. Jak cos jest wszystkich to jest nikogo. .. i wy czerwonuchy nie jestescie tego nauczeni. .. ruski bardak dla was jest naturalnym zywiolem syf kila i mogila. I jesscze wszystko rozkrasc bo to nasze. .. dramat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Kreciol(2020-12-02)
  • @Kreciol - Kreciol, sam piszesz, ze nie rozumiesz tym bardziej, dlugo jeszcze nie bedziesz rozumiał, ze okradziono nas ze wszystkiego, pytałem Cie o chałupę, byla to drwina, bo wiem, ze mieszkasz w chalupie wybudowanej przez komuchow, ktorych tak bardzo nienawidzisz, to ze ktos sie urodzil w czasach komuny nie znaczy ze nim byl, ale to za trudne dla Ciebie i nie bedę Ci juz wiecej tlumaczyl, bo jak mawiał Boguś L. .. nie chce mi sie z toba gadac
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Stary Jemga.(2020-12-02)
  • @Stary Jemga. - Bo nie masz nic do powiedzenia. Tylko puste czerwone slogany. Jak kolinski. W kolo macieju. Ja tez urodzilem sie w komunie ale moi rodzice nauczyli mnie dbania o majatek. A wy pewnie dalej rzucacie peta przed klatka co? A co tam to wspolne niech ktos posprzata. Nie, mam swoj dom ktory sam sobie wybudowalem i na niego zarobilem. Nie mierz wszystkich swoja miara. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Kreciol(2020-12-02)
  • RobertKoliński @Kreciol - A faktury na ten dom zarobiony masz?; Hashtagi: #KomisjaWeryfikacyjna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    RobertKoliński(2020-12-02)
  • @RobertKoliński - W przeciwienstwie do ciebie ngosowa biedo mam co do grosza bo zyczliwy czerwony donosiciel napisal na mnie donos do us bo z zzazdrosci walil w gacie zatem niensil sie czerwony deklu bo nie wygrasz. Kopiuj dalej z neta czerwone dyrdymaly i mieszkaj tazem ze stara. Normalni ludzie zyja inaczej i wciskaj glodnych kawalow o komunizmie zeby pokryc lenistwo i brak perspektyw
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Kreciol(2020-12-02)
  • RobertKoliński @Kreciol - No, czy masz co do grosza to się jeszcze okaże - reżim upadnie, władza się zmieni, stosowna komisja ludowa prześwietli wszystkie majątki i latyfundia burżuazyjno-kościelnej nomenklatury; oj, będzie wtedy płacz i zgrzytanie zębów! xd A tak z ciekawości, to jaki był powód tej społecznej inicjatywy sąsiada - wycinałeś drzewa bez zezwolenia, budowałeś na terenie publicznym, odcinałeś dostęp do mediów, trułeś cieki wodne, wyrzucałeś śmieci do lasu? Cóż tam takiego nabroiłeś, że aż społeczeństwo musiało interweniować? xd Hashtagi: #KontrolaNajwyzszaFormaZaufania,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2020-12-02)
  • @RobertKoliński - Nie zadne spoleczenstwo tylko czerwony aktywista twojego pokroju. Lewus do roboty tylko bardzo innych zyciem zainteresowany. Nie boj sie dostal za swoje i przestal. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Kreciol(2020-12-02)
  • @RobertKoliński - Widze znowu sobie jajca lizesz kolinski plusujac swoje wypowiedzi co?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Kreciol(2020-12-02)
Reklama