UWAGA!

Witaj szkoło na wesoło

W Centrum Handlowym „Ogrody” trwa impreza rodzinna pt. „Witaj szkoło na wesoło”. W programie m.in. konkursy z nagrodami, pokazy i inne atrakcje.

Zbliżający się nowy rok szkolny zostanie powitany w „Ogrodach” w nietypowej konwencji „pół żartem, pół serio”.
     - Nietypowe zajęcia szkolne połączone z pokazami mody i prezentacjami szkół językowych organizowanymi na terenie centrum pozwolą wkroczyć w nowy rok szkolny w dobrym nastroju – zapowiada Magdalena Galant, przedstawicielka prasowa Centrum Handlowego „Ogrody”. - W tym dniu nauczyciele nie będą stawiać złych ocen ani zadawać prac domowych, a na uczestników licznych konkursów będą czekać atrakcyjne nagrody.
     Dzieci starsze i młodsze, a także ich rodzice będą mogli zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności podczas lekcji prowadzonych przez Belfra Profesorskiego i jego pomocnicę Dyrkę Linijkę. Na lekcjach plastyki najmłodsi sprawdzą swoje zdolności artystyczne w wakacyjnym konkursie rysunkowym, a także w zawodach na najciekawszą konstrukcję „origami”.
     Rodzinny konkurs kreatorów szkolnej mody na lekcji ZPT pozwoli przetestować umiejętności manualne oraz siłę wyobraźni po wakacyjnych miesiącach wypoczynku i relaksu. Z kolei praktycznej wiedzy na temat samoobrony dostarczą pokazy wschodnich sztuk walki, a kondycję fizyczną po wakacjach będzie można sprawdzić w konkursach sprawnościowych.
     - Wszyscy wielbiciele Harry’ego Pottera i nie tylko będą mogli podziwiać wyczyny magików na lekcjach magii – dodaje Magdalena Galant. - Natomiast każdy, kto czuje, że poprawił przez wakacje swoje zdolności wokalne, powinien wziąć udział w profesjonalnym karaoke, które uświetni lekcję muzyki i rytmiki.
     Impreza potrwa do godz. 18.00.
opr. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama