UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patola to ty. Nie obrażaj ludzi co mają więcej niż jedno dziecko bo to one będą pracować na Twoja emeryturę.
  • Dlaczego w Twoim małym umyśle tworzy się od razu schemat obrażania ludzi co mają więcej niż jedno dziecko? Patola to młotku patola i nie ma znaczenia ile dzieci się ma. Właśnie tym różnią się normalne rodziny, że z dziećmi pojadą i coś robią - nawet czwórką, a patola biadoli. Mam dwójkę dzieci, na jedno biorę 500+ to mnie stać wydać 500 na rozrywki. Mam przyjaciół co mają trójkę i też pojadą chętnie, a patola po Vipa do biedronki, siad na murku i git jest.
  • @Gawel - jesreś gaweł jednak cym. ..
  • faktycznie trzeba być zdrowym na umyśle żeby się pelnić i rozmnażać w dzisiejszych czasach - dwójka dziś to już kłopot a co dopiero więcej - póki małe to problemów nie ma ale jak gnoje podrosną i zaczną kraść albo ćpać to się dopiero zacznie i żadne 500 plus nie pomoże - jak widzę w mieście te młode laski z brzuchami lecące na darmową zapomogę to aż mi się żal robi - lepiej sobie z gnata w torbę walnąć niż na stare lata użerać się z bachorami tylko dlatego że się zagłosowało na populistów którzy rzucili nie swoją kasą -;) oł je
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    hektorek_1(2017-04-23)
Reklama