UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie autorze tekstu RG. Na wstępie zaznaczam, że z SBK nic mnie nie łączy, nie miałem z nim kontaktu i ten człowiek mnie ani ziębi ani grzeje. I nie chce zabierać w jego sprawie głosu. Ale przeanalizowałem Pana tekst w którym 1/3 to sprawa Wojtusia, a 2/3 to czym zajmował się w/w przeze mnie tzw. dziennikarz. I powiem Panu- Pan również zachowuje się w/g mnie nie jak dziennikarz tylko osoba która wykorzystała ludzką tragedię do zaatakowania byłego wydawcę "konkurującego" z Państwa portalem. To, co Pan przedstawił w tytule nijak się ma do całości artykułu. A wystarczyła tylko wzmianka o zbiórce. .. .. Pisząc to zadałem sobie pytanie - czy ten artykuł był w ogóle potrzebny ? Ludzka tragedia tylko do zwiększenia czytalności Waszego serwisu, chęć bycia na topie, wytworzenie kawałka tekstu który byłby najczęściej komentowany ? Przecież Wy przy ludzkich tragediach nawet wyłączacie komentarze, tutaj natomiast tego nie widzę. Niestety, zniżył się Pan poziomem do. .. .. sam Pan już wie do kogo. PS. z szacunku w tej chwili pisze do Pana przez duże P. Bo tym co Pan spłodził nie zasługuje Pan na to. I mam nadzieje że mój wpis się jednak pojawi.
  • Kolejny wpis SBK obracający kota ogonem. Dobrze, że pokazał się tekst. Ta sprawa nadal nie jest wyjaśniona. Ludzie wpłacali pieniązki na ratowanie zdrowia i życia Wojtusia, a łotr K. te pieniędze ukradł. Gdzie one są? Gdyby przekazał je rodzinie chłopca, Wojtuś może miałby większe szanse na przeżycie. Ale K. je zawłaszczył. Czy K. jeszcze może spojrzeć w lustro bez obrzydzenia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    kiker012(2016-01-11)
  • redaktor Szanowny Panie. Myślę, że gdyby Pan poznał wszystkie szczegóły tej sprawy, zmieniłby Pan zdanie, które zawarł Pan w komentarzu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    redaktor(2016-01-11)
  • Miałem powstrzymać się od pisania jakiegokolwiek komentarza w tym temacie. I również nic mnie nie łączy z K. nawet nigdy go nie widziałem. Mam właściwie wszelkie powody aby przyłączyć się do tych (delikatnie)mówiąc krytycznych wypowiedzi, gdyż jestem z rodziny (jestem wujkiem) Wojtusia, lecz tego nie zrobię, a w pełni popieram ten głos który krytykuje wydźwięk i ukryte cele artykułu. Uważam że te 2/3 artykułu poświęcone nie Wojtusiowi są skandaliczne. Trochę szacunku dla obecnej sytuacji panie RG.
Reklama