UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten parking to jakaś żenada za 1 godz i 15 min zapłaciłem 4,5 zł. Przecież to jakieś zdzierstwo. Kwota powinna być symboliczna. Jak się do kogoś przyjdzie w odwiedziny to trzeba na zegarek patrzeć czy mi kasy starczy na wyjazd. 10 min darmowe to też jakaś kpina. Podjechałem po mamę i czekałem w kolejce do kasy parkingu 7 min, bo ludzie się gubią. Jak się nie zdąży to 2 zł. Popracujcie nad tymi cenami, przecież to nie Warszawa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    1
    NocoTY(2014-08-11)
  • " Ludzie się gubią" , co trzeba mieć w głowie, aby nie potrafić obsłużyć automatów parkingowych z instrukcją napisaną jak dla dziecka? Za 7 minut w kolejce obwiniaj innych kierowców, a nie szpital. " Ten parking to jakaś żenada za 1 godz i 15 min zapłaciłem 4,5 zł. " , naliczanie sekundowe mają wprowadzić? Tak już jest, że płacisz za godzinę, o tym jesteś informowany przy wjeździe i nie bardzo rozumiem wylewane żale. " Kwota powinna być symboliczna. " , mógłbyś dokładniej. Ile byłbyś w stanie zapłacić za postój?
Reklama