UWAGA!

Wybierz naturalne piękno

 
Wybierz naturalne piękno
fot. Michał Skroboszewski

Bez nich trudno sobie wyobrazić wiosnę i lato. Dodają koloru, tworzą klimat i sprawiają, że przestrzeń nabiera wyjątkowego znaczenia. W Hurtowni Walentynowicz znajdziesz bogatą ofertę kwiatów oraz roślin zielonych i bez problemu wybierzesz coś dla siebie. Warto o tym pomyśleć, zwłaszcza, że nadchodzi koniec roku szkolnego. Zobacz więcej zdjęć. 

Już za chwilę plecaki oraz książki pójdą w kąt i zaczną się wyczekiwane wakacje. Ostatni, uroczysty dzień szkoły to także pożegnanie z nauczycielami, którzy towarzyszyli swoim uczniom przez cały rok. To ważny moment, dlatego bardzo często, właśnie z tej okazji, są oni obdarowywani kwiatami. Wszystkim zależy, żeby były one świeże, piękne i ładnie przystrojone.
      
       Hurtownia Walentynowicz, która od ponad 45 lat oferuje swoim klientom to, co najlepsze, zaprasza do składania zamówień. Wystarczy przyjść i wybrać kwiaty, resztą zajmą się nasze florystki, które ułożą je w elegancki bukiet. Takie zamówienie można również złożyć wcześniej – wtedy też gotowa wiązanka, przygotowana w odpowiednim momencie, będzie czekała na odbiór.

  Wybierz naturalne piękno
Fot. Michał Skroboszewski


       Ale Hurtownia Walentynowicz to nie tylko bogaty wybór kwiatów ciętych. To również szeroka oferta kwiatów doniczkowych. Wspaniałe storczyki, rozłożyste begonie, ale i egzotyczne skrzydłokwiaty, zielistki czy sansewierie oraz wiele, wiele innych ozdobią każdą przestrzeń i dodadzą jej uroku. Atutem Hurtowni Walentynowicz jest również to, że jest to miejsce, gdzie zakupić można artykuły florystyczne. Od donic różnej wielkości, przez nawozy, odżywki i różne rodzaje ziemi. Obsługa, która zna asortyment od podszewki, chętnie doradzi i pomoże w każdej kwestii. Można tu kupić kilka sztuk kwiatów, można znacznie więcej, każdy znajdzie coś dla siebie. A to wszystko w rewelacyjnych cenach producenta!
      
       Warto również wspomnieć, że miejsce to posiada bogatą ofertę ślubną. Doświadczeni pracownicy nie tylko układają bukiety czy wiązanki, ale i przystrajają sale weselne, kościoły czy samochody.
       W Hurtowni Walentynowicz zamówisz kompozycję na każdą okazję. Więcej szczegółów na stronie www.walentynowicz.net, a także na Facebooku Hurtowni Walentynowicz.
      
      

Hurtownia Kwiatów Walentynowicz
       Ul. Druska 23
       55 233 46 17
       55 233 46 17
       hurtowniawalentynowicz@gmail.com
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 7.30 do 17
      
       Sobota
       Od godz. 7.30 do 14
      
      
-------------Reklama------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie