UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pan panie Gęsicki nie masz za grosz nawet odrobiny dziennikarstwa. Taaakaa stronniczość hahaha. A tak na marginesie - to czy pana rodzina pobiera 500 +, 13 emeryturę ????? Przecież to dał Kaczyński - i co pieniądze te nie parzą pana ? Pies nie gryzie ręki która go karmi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    15
    wredny_typ(2020-04-28)
  • @wredny_typ - Popieram, nie dziw sie, pisze jak mu kaza, kasa nie smierdzi, plus do tego moze lewackie pochodzenie, tak ze Sam Widzisz. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Zbyszek 1(2020-04-29)
  • @wredny_typ - Nie wiem jak Pan Gęsicki ale ja ani 500+ ani 13emerytury - dosłownie NIC nie zawdzięczam tej złej zmianie - wobec tego patrzę obiektywnie i widzę te przekręty i dbanie tylko o swoich - a kraj podupada gospodarczo, kulturalnie i w dodatku nowogrodzianin i ska chcą nas wyprowadzić z Unii. Nie chcę żadnych pieniędzy od prezesa (Łukaszenka tak daje na Białorusi, bo wie, co obywatelowi potrzeba), chcę normalnych warunków pracy, swobody dostępu do kultury i szeroko pojętej wolności. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    białejestbiałe(2020-04-29)
  • @białejestbiałe - Nie jesteś na to gotowy
Reklama