UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co to za wybory masakra. Z chęcią bym zagłosował ale nie będę narażał zycia swojego i rodziny dla jakiś chorych rządzących. Chory kraj. listonosz pójdzie najpierw do 200 osób a potem do ciebie. .. Zobaczycie jak zachorowania wzrosną po wyborach
  • @Jsjeu - Rozumiem że od 2 miesięcy nie byłeś tez w sklepie?
  • Rozumiem ze takie tepaki jak ty będą roznosić dalej chorobę za zgodą rządu. Chore to ale ty tez na zdrowego umysłowo nie wyglądasz. Wiec zyj sobie z koronką ja nie zamierzam
  • @Jsjeu - W sklepie też było 200 ludzi przed Tobą i co zaraziłeś się? Ludzie nie panikujcie. .. Nie zachorujesz od koperty. Śmiech na sali
  • Tak zaraź siebie i cała swoja rodzinę. Twoje iq pewnie 70 minus. Ale trzeba likwidować jakoś tych głupich ludzi jak ty. Może to jest właśnie ten sposób
  • @Gosc3 - Chłopie jak ktos dotyka listonosza i rzeczy które przynosi to myślisz ze sie nie zarazisz ze ten wirus zniknie czy co ? Bo nie rozumiem twojego toku myślenia. Gość chodzi po wszystkich blokach na te 200 osób trafi napewno ileś zarażonych. Wystarczy ze weźmie od nich dowód dotknie i później ty go dotkniesz. I właśnie dostałeś koronkę. Brawo
  • Do przedszkola dzieci tez wyslij po 6 maja. słuchaj rządu jak ta marionetka. Przez takich ludzi jak ty zachorowania wzrosną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Utylizacatakich(2020-04-29)
  • @Jsjeu - Ja za takich leserów ja Ty, żyły sobie w pracy wypruwam
  • Ale ty listonosza nie dotykasz ! Czego nie rozumiesz? Karty nasz w skrzynce, wypełniasz i wrzucasz do skrzynki wyborczej tyle
  • Ale tą kartkę przed wyrzuceniem do skrzynki dotyka kilka osób. Moim zadaniem jest to narażanie ludzi na niebezpiecznstwo utraty życia lub Zdrowia.
Reklama