UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jeszcze raz pytam co oznacza wyrażenie lewak, bo z politycznym pojęciem lewicy i tej socjalistycznej i tej socjaldemokratycznej nie ma absolutnie nic wspólnego. To chyba jakiś kolejny dziwoląg słowny jaki ostatnio występuje całkowicie poza zasadami polskiego słownictwa, a mianowicie jako określenie rozbawionych ?, nadpobudliwych ? dzieci tj w formie "bombelki". Ten straszny ortograficznie wyraz zdecydowanie szpeci nasz język, a jego autor (autorzy)wymyślił (wymyślili )też pewnie i słowo lewak.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  9
  To kto jest tym lewakiem.(2020-06-12)
 • @To kto jest tym lewakiem. - To taki, ktory codziennie wstaje lewa noga.
 • @To kto jest tym lewakiem. - W wyszukiwarce wstukaj slowo "lewak", a jak CI malo to jeszcze jezyk polski jest jezykiem "zywym"Garbusiarz cyklista
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  6
  Zbyszek1(2020-06-12)
 • @Zbyszek1 - Lecz się lewaku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Arkagdy(2020-06-12)
 • @To kto jest tym lewakiem. - Ty jestes kolego
 • @To kto jest tym lewakiem. - Lewak - określenie podobne do świni której się nic nie należy a jednak należy. Lewak to osoba która chciałaby wszystko za nic pochwalając komunę. Często lewacy plują na Nacjonalizm danego Państwa pomimo że są tu gośćmi. Obywatelstwo wcale nie oznacza że jest się członkiem danego Państwa. Jeżeli sku%%%stwo i chęć niszczenia wartości które od pokoleń były szanowane w dalszym ciągu są celem zniszczenia. 1.)Wymień chodź jeden przykład: definitywnie Hubercie odpowiedz a. )Szwecja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  pispojednozlosldpslfeeeeeeeee(2020-06-15)
 • @To kto jest tym lewakiem. - Lewak to osoba zmanipulowana, bezmyslna niezdolna do samodxielnego myslenia, w pewnym sensie zniewolona. Mowiac prosciej potrzebuje suflera, a nawet budki z nim.
Reklama