UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ Hanna - Jeżeli jest choćby cień ryzyka, że z mojego głosu (mojej karty do głosowania)ktoś może zachorować na koronę, to ja ani moja rodzina takiego ryzyka i odpowiedzialności nie podejmiemy. W moich rękach jest nie tylko los Polski, ale i los innych osób. Pomyśl o tym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Szaryludek(2020-04-19)
  • A ,Ty i twoja rodzina , to królewicze ,że nie pracujecie ,do sklepu nie chodzicie , tramwajem ,autobusem nie jeździcie , sąsiada na klatce schodowej czy idąc do sklepu nie spodkacie ! Jesteście oderwani od rzeczywistości , każdy normalnie w tej dosyć niespotykanej sytuacji normalnie żyje ,chodź przestrzega higieny ,odległości i tyle. Te bajki zachowajcie dla siebie , bo każdy się z tego śmieje . Ludzie widzą ,słyszą jak plącze wam się język , jak przebieracie nóżkami do władzy , a zarazem się o nie przewracacie .Najmniejszych szans nie macie i doskonale o tym wiecie ,więc jak zwykle przeszkadzacie i psujecie , reprezentujecie mistrzostwo hipokryzji ,destrukcji .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Rodzina Hanny (2020-04-19)
Reklama