UWAGA!

Wygodniej w NaWynos

2019-01-31
Aktualizowany 2019-05-30 11:45
Wygodniej w NaWynos

NaWynos to popularny w Elblągu serwis umożliwiający zamawianie i dostarczanie jedzenia do domu z wielu lokalnych restauracji i barów. W odróżnieniu od innych ogólnopolskich serwisów tego typu, w NaWynos można zawsze liczyć na minimum 5 procent rabatu. Dzięki nowym technologiom, jakie wdrożyliśmy w rozwój oprogramowania dla klientów NaWynos, teraz dotarcie do tej usługi jest o wiele prostsze.

Do tej pory aby zamówić jedzenie, trzeba było uruchomić przeglądarkę, wpisać adres serwisu lub poszukać go w ulubionych. Od niedawna użytkownikom przeglądarki Chrome Androida na dole strony NaWynos pokazuje się informacja o możliwości dodania aplikacji do ekranu głównego. Po wyrażeniu zgody, wśród ikonek na smartfonie pojawia się ta z logo NaWynos. Kliknięcie w nią przenosi nas natychmiast do serwisu, który zaczyna w tym momencie działać jak każda inna aplikacja. Efekt jest taki, że znacznie szybciej możemy zaspokoić głód. Użytkownicy przeglądarki Samsunga mogą osiągnąć dokładnie to samo klikając na ikonkę domku z plusem, która pojawia się na górze strony pod adresem mobi.portel.pl/nawynos. W przypadku Opery to samo osiągniemy rozwijając menu i klikając opcję „Ekran główny”.
       Trochę inaczej wygląda to na smartfonach pod kontrolą iOS (iPhonach). Po wejściu na główną stronę serwisu NaWynos trzeba rozwinąć menu na dole strony i poszukać ikonki z plusem. Szczegóły przedstawiamy na grafice obok.
       Czasami na pojawienie się na ekranie ikonki aplikacji NaWynos trzeba chwilę poczekać. System operacyjny smartfona potrzebuje trochę czasu na przygotowanie aplikacji do pracy. W przypadku dużej liczby zainstalowanych aplikacji ikonka NaWynos może się nie zmieścić na głównej stronie. Trzeba jej wtedy szukać na kolejnych podstronach i ewentualnie przenieść ręcznie na główny ekran.
       Życzymy smacznego i szybkiego zaspokojenia małego i dużego głodu. W razie problemów chętnie udzielimy pomocy pod adresem nawynos@portel.pl.
      
--- autopromocja ---
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej